2733
2734
عنوان

بخاطر خدا بیاید

783 بازدید | 46 پست

۲۰ روزه سزارین کردم ۲ تا از جای بخیه هام باز شده ازش ترشحات و خونابه میاد دکترم رفتم گفت با بتادین بشور هروز دوبار خودش میبنده ولی اینجا گفتن بتادین زخمو تازه نگه میداره نمیدونم تورخدا هرکس تجربه ی داره بگه اجرتون با اقاامام حسین😭😭😭

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیش دکتری که زایمانت کرده برو

مال منم اینجوری بود

رفتم با آب مقطر برام شستشو داد یه پمادم داد بهم خوب شدم روش بسته شد

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
2738
دقیقا مثل من سر پسرم اینجوری شدم

توروخدا بگو چیکار کردی چیشد حالم بده

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

برو ب دکترت نشون بده بجای اینکه اینجا هرروز تاپیک بزنی

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
عسل بزن فوری درمان میکنه زخم رو

میگن عفونت میکنه اخه

2706