1464
1459

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

۴۰ت

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

یک ملیون و ۹۰۰ تومن

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  
1449
1474

من تو حسابم ۵۰۰ تومن بود جناب شوهر خرجید😒 الانم ۷۰ تومن نقد دارم اون و دیگه نمیدونه وگرنه ازم میگیره🤣

حال این روزای زندگی من:وقتی داری روزای سختی و تجربه میکنی حس بدیه، وقتی هیچ هدفی نداری، وقتی هیچ اشتیاقی برای زندگی نداری ، من دختریم که دلش میخاست خیلی زود مامان بشه اما نشد دختری که حس میکنه گناهای درشتش تو زندگی نذاشت که به خاستش برسه من هرروز خواب دختر کوچولوم و میبینم هر شب خاب میبینم که دختری دارم دختری که موهاش مثل شب سیاهه و لباش مثل انار سرخ دختر کوچولو قشنگم تو نخاستی پیشم باشی تو من و لایق مادر بودن ندونستی انگار من و تو فقط باید تو رویا برای هم باشیم یه بغض عجیبی تو گلومه وقتی دارم خابام و برای بابات تعریف میکنم من یه مدت خیلی کم طعم انتظار رو چشیدم و متاسفانه مخم رد داد دیگه برای همین تصمیم گرفتم حداقل تا خیلی سال بعد از این ها حرفی از بچه نیارم میدونید چیه؟ دارم به ۲۰ سال بعد فک میکنم من اون موقعم بچه ای ندارم دلم بیشتر از این گرفته😔

سگ مثقال

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
1450