2726
۴۱ سالمه و ی دختر  ۳ ساله دارم...من بچه خیلی دوست دارم...حالا باید تو این سن یائیسه بشم...دنیاس ...

با یاعسگیم میتونی میکرو کنی ..

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این راهنمایی یا سواله...؟

نه راهنمای تو مرکز دیدم  یایسگی زودرس گرفتن بعد میکرو کرد البته منفی شد اون اندومتریوزم داشت  البته ... 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
نه راهنمای تو مرکز دیدم  یایسگی زودرس گرفتن بعد میکرو کرد البته منفی شد اون اندومتریوزم داشت &n ...

نمیدونم...رفتم پیش متخصص نازایی که کارش ای وی اف هستش..گفت حتی نمی تونیم یکماه رو هم از دست بدیم ..همین ماه رفتم تو سیکل ای وی اف ...خدا کنه جواب بگیرم

نه راهنمای تو مرکز دیدم  یایسگی زودرس گرفتن بعد میکرو کرد البته منفی شد اون اندومتریوزم داشت &n ...

شما بارداری خواهش،می کنم برام دعا کن... دلم برای شوهرم میسوزه... از خدا می خوام ی فرزند سالم صالح بهم بده..

نمیدونم...رفتم پیش متخصص نازایی که کارش ای وی اف هستش..گفت حتی نمی تونیم یکماه رو هم از دست بدیم ..ه ...

خاب پس  یاعسه  نشدی شکر خدا....   باردار میشی  به امید خدا

شما بارداری خواهش،می کنم برام دعا کن... دلم برای شوهرم میسوزه... از خدا می خوام ی فرزند سالم صالح به ...

نه  ۷ ساله  بچه دار نمیشم  ..ای وی افم کردم  

شما بارداری خواهش،می کنم برام دعا کن... دلم برای شوهرم میسوزه... از خدا می خوام ی فرزند سالم صالح به ...

انشالله  میشی  فقط   توکل به خدا کن ..تو استرسم نداری چون یه دونه داری  خیلی خوبه ...  

انشالله  میشی  فقط   توکل به خدا کن ..تو استرسم نداری چون یه دونه داری  خیل ...

استرس،دارم به دو علت اول اینکه بچه خیلی دوست دارم...دوم اینکه دخترم از ازدواج اول هستش...همسرم خیلی خوب و مهربونه دلم نمی خواد بخاطر من طمع پدر بودن رو نچشه...هر چند خودش میگه ن پدر هستم اما باید حقیفت رو قبول کرد

استرس،دارم به دو علت اول اینکه بچه خیلی دوست دارم...دوم اینکه دخترم از ازدواج اول هستش...همسرم خیلی ...

عزیزمم  اره  اون خودش از زن اولشم نداره

عزیزمم  اره  اون خودش از زن اولشم نداره

نه مجرد بود با من ازدواج کرد ۳ سال از من بزرگتره...دوست برادرمه...می گفت دوستت داشتم اما چون شرایطت خیلی خوب بود جرات جلو اومدن نداشتم...یکسال بعد جدایی برادرم چون فهمیده بود پا وسط گذاشت... کاش اون وقت میومد منم اسیر ی درذد کلاهبردار نمی شدم زندگیم به باد نمیرفت...اوووووووه... الانم که درگیرم

نه مجرد بود با من ازدواج کرد ۳ سال از من بزرگتره...دوست برادرمه...می گفت دوستت داشتم اما چون شرایطت ...

عزیزمم  ببین بعد میگن فیلما واقعیت نداره  یاد ستایش افتادم خخخخخ ..انشالله  که میشی  ببین استرس نداشته باش  در نهایتت  به این فک کن تخمک اهدایی میکیری    با اسپرم  شوهرت  راه  زیاد پس اروم اروم باش..الان انتقال دادی

2706