2726
عنوان

دورهمی بافتنی

110 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

کیا بافتنی بلدن ؟؟؟

کیا موافقن کلاس بافتنی بذاریم ؟؟؟

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون

من مدل بافتنی با دومیل بلدم ولی هیچوقت هیچی نبافتم یعنی میخوام ی سارافون واسه دخترم ببافم ب زیر بغل ک میرسم بلد نیستم چنتا کور کنمو چطوری بهم وصل کنم

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب حالا هرکی موافقه همین تاپیک رو لایک کنه دنبال کنه ببینیم چی میشه

من خودم عاشق بافتنی هستم ولی کامل بلد نیستم دوس دارم یاد بگیرم

اگه هر کدوم از خانوما بلده آموزش بده همینجا یه کلاس میذاریم . من خودم حاضرم هزینه هم پرداخت کنم

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون
من میخوام ی بلوز ببافم نصف بیشتره پشتو بافتم ببینم وقت میکنم بشینم ببافم

میشه عکسشو بزاری ،اخه من کلی دنبال مدل بودم برای بافت بلوز ولی پیدا نکردم ، یا اگرم بود بافتشو من بلد نبودم

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

خب خانوما هرکی هرچی بلده بذاره دیگرانم استفاده کنن

ممنون

میشه عکسشو بزاری ،اخه من کلی دنبال مدل بودم برای بافت بلوز ولی پیدا نکردم ، یا اگرم بود بافتشو من بل ...

واس من اینجوریه

میشه بعده اینکه لایکم کردی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرسی❤❤
یکی از خانم ها مامان علی اقالطف میکنن دارن یاد میدن .الان لینکشو واستون میزارم

ممنونم عزیزم

لطف کردی

2706