2410
2553
عنوان

استرس گرفتم برای کابینتام....

227 بازدید | 19 پست

کلیدخونمون دست کابینت سازبود دیشب رفتیم که کاروتحویلمون بده.بعد ابگرمکن اب داده بودکابینت زیرش وکف اشپزخونه پراب شده بود مقصر خودکابینت سازبودابگرمکن وزیادگذاشته بود گفت خودم این قسمت وعوض میکنم...کابینتامون سفیده براق mdfحالا اول کاری استرس گرفتم برای مراقبتش...نکنه زود داغون شه؟؟

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اگه خوب نگهداری داغون نمیشه نباید آب بره داخلش

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
2456
نباید بهش اب برسه دیگه بدی ام دی اف همینه

آخه فلزم که قدیمی شده...چوبم کلامراقب میخواد...

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
نه اگه خوب نگهداری داغون نمیشه نباید آب بره داخلش

آره بایدهمیشه دستمال دستم باشه   

2714
نه ماچندسال داشتیم هیجیش نشد فقط نمیزاشتیم اب برسه

میشه بگی برای نگه داریش چیکارمیکردی؟

انقدراسترس گرفتم ودلم یه جوریه نمیتونم ازخونه جدیدمون لذت ببرم!!!!

اون آب خوردگی زیاد بوده 

خیلی استرس نداشته باش به این زودی خراب نمیشن 

مگه قراره هر روز رو کابینتا آب بگیری؟  هر وقت آب میریزه باید خشک کنی مهم اینه که آب داخل چوبش نفوذ نکنه

استفاده کن لذتشو ببر

آره بایدهمیشه دستمال دستم باشه  

برای رو ظرف شویی مراقب باید باشی دبعضی از ام دی آف ها دستمال بکشی خط می افته بستگی به جنسش داره 

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
اون آب خوردگی زیاد بوده  خیلی استرس نداشته باش به این زودی خراب نمیشن  مگه قراره هر روز ...

آره کف اشپزخونه پراب بودولی کابینت زیاد خراب نشده بود ولی خوب چون مقصربودکلشوبایدعوض کنه اون قسموشوهرم گفت گناه داره نصف پولشوخودم میدم...

2706