2726
عنوان

۶ کیلو کم کردم تو یک ماه 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 8890 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت چطوری 

ببین من شال کنکور هم خیلی چاق شدم چون ودزشکار بودم و بخاطر درس نرفته بودم و با همین روش کم کردم 

ده روز همه چی جز نوشابه، سس مایونز و شیرینی همه چی میخورم اما کم اما یه روز از اون ده روز خییییلی میخورم یعنی تا جایی که میتونم میخورم نوشابه و شیرینی و سس مایونز هم اگه دلم خواست تو اون یک روز میخورم

نمیدونم دلیلیش چیه شاید به بدن شوک وارد مبشهنه موهام میریره نه چیزی

تو خونه هم هولاهوپ میزنم

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔
2728
منم ١٠٠كيلو قدم هم١٧٧.الان شش ماهه زايمان كردم ولي نميتونم كم كنم به خاطر شيردهي هم رژيم نميتونم بگي ...

منم شیر میدم

رژیم نه تو رشد نه تو وزن بچم تاثیر نذاشنه

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔
چقد منی البته من ۱۰۶ کیلو قد ۱۷۷ شش ماهه زایمان کرردم توروخدا به منم بگیییییید از خودم بدم میاد تو ا ...

منم شش ماهه زایمان کردم‌😁

من حلقه میزنم ولی تاثیر نداشته تا حالا نمیدونم چرا

خب حتما عدات رو کم نکردی شما چون بچه شیر میدی اگه تنها عداتو کم کنی بااون شیریم که بچه میخوره کلی کم می کنی

میشه برای سر وسامون گرفتنه داداشم دعا کنید خیلی اوضاش قاراش میشه
نمیگه که ولی من میگم کسی که ۱۰۶ کیلوست رزیم بگیره ماه اول ازش زیاد میره ولی مثلا ۶۰ باشی فقط ۱ کیلو ...

گفتم

نه ربطی نداره اونموقع هم من ماهی ۵ کیلو کم میکردم

البته من زیر ۷۰ کیلو زشت‌میشم

هم قدم بلنده هم‌استخون بندیم درشته

2706