2703
2553
عنوان

۶ کیلو کم کردم تو یک ماه 😁😁

8852 بازدید | 34 پست

بعد زایمان خیلی چاق شدم

۱۰۲ کیلو 😥😥😥

میدونم اگه همینجوری ادامه بدم روز به روز بدتر میشم و دیگه هم نمیتونم رژیم بگیرم

شروع کردم 

ماه اول ۶ کیلو 😁😁

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔

ایول بهت

منم اوایل رژیمم فهمیدم باردارم🤣🤣

ان‌شالله بعد از زایمان ادامه میدم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

فقط میتونم از ته دل بهت بگم خوش بحالت

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
2714

منم ١٠٠كيلو قدم هم١٧٧.الان شش ماهه زايمان كردم ولي نميتونم كم كنم به خاطر شيردهي هم رژيم نميتونم بگيرم شما چطور كم كردي؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
منم ١٠٠كيلو قدم هم١٧٧.الان شش ماهه زايمان كردم ولي نميتونم كم كنم به خاطر شيردهي هم رژيم نميتونم بگي ...

شما بهتره حلقه بزنی تو خونه و تنها غذات رو نصف کنی سر ۳ماه شایدم کمتر میشی مانکن  جدی امتحان کن من خودم این جوری لاعر کردم

میشه برای سر وسامون گرفتنه داداشم دعا کنید خیلی اوضاش قاراش میشه
منم ١٠٠كيلو قدم هم١٧٧.الان شش ماهه زايمان كردم ولي نميتونم كم كنم به خاطر شيردهي هم رژيم نميتونم بگي ...

چقد منی البته من ۱۰۶ کیلو قد ۱۷۷ شش ماهه زایمان کرردم توروخدا به منم بگیییییید از خودم بدم میاد تو ایینه ببینم

2706