1464
1459
عنوان

۶ کیلو کم کردم تو یک ماه 😁😁

481 بازدید | 34 پست

بعد زایمان خیلی چاق شدم

۱۰۲ کیلو 😥😥😥

میدونم اگه همینجوری ادامه بدم روز به روز بدتر میشم و دیگه هم نمیتونم رژیم بگیرم

شروع کردم 

ماه اول ۶ کیلو 😁😁

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436

فقط میتونم از ته دل بهت بگم خوش بحالت

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
1469
منم ١٠٠كيلو قدم هم١٧٧.الان شش ماهه زايمان كردم ولي نميتونم كم كنم به خاطر شيردهي هم رژيم نميتونم بگي ...

شما بهتره حلقه بزنی تو خونه و تنها غذات رو نصف کنی سر ۳ماه شایدم کمتر میشی مانکن  جدی امتحان کن من خودم این جوری لاعر کردم

میشه برای سر وسامون گرفتنه داداشم دعا کنید خیلی اوضاش قاراش میشه
منم ١٠٠كيلو قدم هم١٧٧.الان شش ماهه زايمان كردم ولي نميتونم كم كنم به خاطر شيردهي هم رژيم نميتونم بگي ...

چقد منی البته من ۱۰۶ کیلو قد ۱۷۷ شش ماهه زایمان کرردم توروخدا به منم بگیییییید از خودم بدم میاد تو ایینه ببینم

1474
خوشبحالت چطوری 

ببین من شال کنکور هم خیلی چاق شدم چون ودزشکار بودم و بخاطر درس نرفته بودم و با همین روش کم کردم 

ده روز همه چی جز نوشابه، سس مایونز و شیرینی همه چی میخورم اما کم اما یه روز از اون ده روز خییییلی میخورم یعنی تا جایی که میتونم میخورم نوشابه و شیرینی و سس مایونز هم اگه دلم خواست تو اون یک روز میخورم

نمیدونم دلیلیش چیه شاید به بدن شوک وارد مبشهنه موهام میریره نه چیزی

تو خونه هم هولاهوپ میزنم

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔
1331