1542
1578
عنوان

«««««شعر»»»»»»

| مشاهده متن کامل بحث + 16814 بازدید | 4077 پست
ممنونم بله دوسال و سه ماهشه، مشهوره تو سایت با تپش خانم😁 اسمش امیرارسلان هس

ماشالله  تو ۱۵سالگی ازدواج کردی .تو ۱۴سالگی نامزدکردی و۱۳سالگی عاشق شدی ......

💔دلم تنگ است و  میدانم تو دیگر بر نمیگردی               بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی             💔 تهی از نوبهارت مانده تقویم خزان من                         به این مهر و به این آبان و آذر بر نمیگردی              💔غریبی میکنم با قاب عکست نا امیدانه                        خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی                    💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌     

تصمیم باتوست 

پس انتخاب کن 

میان مرگ درآغوشم 

یابردفتر های شعرم 

عشق رابرگزین یابی عشقی را 

ترس است که راه رابرانتخاب بسته است 

برزخی نیست 

میان بهشت و دوزخ.....

دلم تنگ میشودگاهی برای 1دوستت دارم ساده 2فنجان قهوه داغ3روزتعطیل درزمستان 4خنده بلند و5انگشت دوست داشتنی که بین انگشتانم جابگیرد

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

مامان و بابا مسافرت کاری بودن  و اینکه منو از خونم دور کنن سکته میکنم 😂 هیچ جا برام مثل خونه ...

😂😂😂😂منم همینجورم

ده مین با مامانم اینا فاصله داریم اما من همش خونه خودمونم

هــوا خوبـــه چــون تو هــوامو دارے عشــقم...❤
ماشالله  تو ۱۵سالگی ازدواج کردی .تو ۱۴سالگی نامزدکردی و۱۳سالگی عاشق شدی ......

۱۳سالگی نامزدی

۱۴ عقد و ازدواج

۱۶ دنیا اومدن ارسلان

😂😂

شناسایی نشم صلوات😁

هــوا خوبـــه چــون تو هــوامو دارے عشــقم...❤
1546

لرزان قدم برداشتن رسم رسیدن نیست 

ای عشق محکم ترزمین بگذار پایم را....

دلم تنگ میشودگاهی برای 1دوستت دارم ساده 2فنجان قهوه داغ3روزتعطیل درزمستان 4خنده بلند و5انگشت دوست داشتنی که بین انگشتانم جابگیرد
ای جانم خدا براتون حفظش کنه قندعسل رو ... اولین باره میشنوم حتما میرم درموردش میخونم  تپش ساب ...

خداروشکر بیماری با بزرگ شدن سن خوب میشه 

الان خوب شده ....ولی سخت بود خیلی

💔دلم تنگ است و  میدانم تو دیگر بر نمیگردی               بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی             💔 تهی از نوبهارت مانده تقویم خزان من                         به این مهر و به این آبان و آذر بر نمیگردی              💔غریبی میکنم با قاب عکست نا امیدانه                        خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی                    💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌     
خداروشکر بیماری با بزرگ شدن سن خوب میشه  الان خوب شده ....ولی سخت بود خیلی

انشالله همیشه تنشون سالم و دلشون خوش باشه

دلم یک بغل میخواهد...گرم باشدوصمیمی...نه زن باشد نه مرد❣خدایا بغلم نمیکنی؟؟؟؟
8

درشهر پرسه میزنم و درد میکشم 

درکوچه راه میروم و گریه میکنم 

درخانه چای میخورم و ضجه میزنم 

سهم من اززنانگی یک جهان غم است 

دیگر فقط تو مانده ای و زخم های من 

حالا نشسته ام به تماشای رفتنت 

تردید کرده ای که نمیرم ولی برو 

این ضربه محض مردن من آه ....محکم است

سلام خوبی...قبلا عزییزم صدات کردم...نیومدی...منم گفتم شاید دوست نداری بیای😍😍😍😍😘😘😘😘❤❤❤❤قدمت ب ...

قربونت برم ی تاپیک دیگه مشغول بودم 😂😂

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂😂 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁        هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
لرزان قدم برداشتن رسم رسیدن نیست  ای عشق محکم ترزمین بگذار پایم را....

زلف مکن پر شکن خال به رخ منه که من

چون دگران نه عاشقی با خط و خال میکنم

او زکمال دلبری زیب جمال می دهد 

من ز‌جمال آن پری کسب کمال میکنم 

درشهر پرسه میزنم و درد میکشم  درکوچه راه میروم و گریه میکنم  درخانه چای میخورم و ضجه میز ...

سلام .و عرض ادب کم سعادت شدیم ...

ساعت به تایم معکوس رسیده ...

دعا گو هستیم ..و منتظر ...

چه فایده 

زنی باشی 

باموهایی بلند 

وقتی آن دستی که باید 

به موهایت برسد 

همیشه کوتاه است ....

1537

.

چشم به راهِ دخترکی باش

که معنایِ خستگی هایت را

از پشتِ تمامِ تظاهرهایِ مردانه ات بفهمد

دخترکی که

تمامِ کوچه و خیابانها را دوتا یکی کند

تا زودتر از تو به خانه برسد

آراسته کند خودش را

خانه را . . .

و بویِ این طراوت قبل از ورود

به مشامت برسد

دخترکی که گریه ها و خنده هایش

تنها در آغوشِ تو ریخته می شود

بی قرارِ قدم هایی باش

که تمامِ شهر را آگاه می کند

از زن بودنش

از عاشق بودنش

از عشق بودنش

غرورت را بگذار برایِ غریبه ها

بگذار وقتی با تمامِ مسئولیت ها و خستگی هایِ روزانه اش

یک فنجان چای دستِ تو می دهد

از زبانت بشنود

که چقدر که چقدر که چقدر

در چشمانِ تو خواستنی ست

و چقدر برایِ توست

تنها تو!

دلم یک بغل میخواهد...گرم باشدوصمیمی...نه زن باشد نه مرد❣خدایا بغلم نمیکنی؟؟؟؟
سلام .و عرض ادب کم سعادت شدیم ... ساعت به تایم معکوس رسیده ... دعا گو هستیم ..و منتظر ...

سلام ازبنده ست ....اختیار دارید ....

دارم به موعد ازمونم نزدیک میشم 

استرس دارم زیاد 

و به دعاهاتون محتاج 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  آنچنان مات که یک دم مژه بر هم نزنی مژه بر هم نزنم تا که ز دس ...

من به مهمانی جهان آمده‌ام و جهان به مهمانی من. 

اگر من نبودم، هستی چیزی کم داشت. 

اگر این شاخه بید خانه ما، هم اکنون نمی‌جنبید، جهان در چشم به راهی می‌سوخت. همه چیز چنان است که می‌باید. 

آموخته‌ام که خُرده نگیرم. شکفتگی را دوست دارم و پژمردگی را هم...

#سهراب_سپهری

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂😂 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁        هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
بهم نمیخوره آیا🙄😁

نه عزیزم...بهت نمیخوره...از بس خانوم و خوش صحبتید بالاتر بهتون میخوره...خیلی پخته و قشنگ حرف میزنید...بهتون میاد مثل یه فرد ۲۵ ساله تجربه داشته باشی...افت کلام دارید...خلاصه همه چیز تمومید...هرچی از خوبیتون بگم کم گفتم عشقم😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤خودمو عشقه❤❤❤❤
1547