2703
2553
عنوان

کسایی که دوست پسر دارن یاداشتن:/ لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 29 پست

وا تو چقد حساسی من ب همه چیش گیر میدم ولی کار ب فالوراش ندارم 

منم ۱۰۰تا فالور دارم ۸تاش دختره ۹۲تاش پسر این یعنی من مشکلی دارم؟هیچکدوم هم نمیشناسم چون خوشگل بودن فالو کردم😒

🖤

چه اهمیتی داره آخه؟؟؟؟ 

تعجب می‌کنم می‌بینم اینجا این فالو کردنا دغدغه و دلیل ناراحتی یه عده است

البته فالو کردن پیج ها و دخترای نامتعارف منظورم نیست

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بشین درستتو بخون من مث تو پشت کنکورم...این پسرا واقعا ارزش ندارن از من ک میگف ما فقط دوستیم و اینا ولی هیچ وقت دوستی ی دختر و پسر معمولی نیس بلاخره همه چی واسم تموم شد ادعاش بود واسم میمیره ولی خیلی راحت رف 😒 هیچی مهم تر از درست نیس اون ک باعث میشه پیشرفت کنی دنیا پره از پسر اول موقعیتتو تو جامعه تثبیت کن بعد مطمئنم ی ادم ک لیاقتت رو داره سر راهت قرار میگیره

از لحاظ روحی،نیاز دارم مثه شب قبل اردوهای مدرسه ذوق داشته باشم :)
پیجشون قفله نمیتونم ببینم 

خو به چندتا از دوستات بسپر ک پیجشونو فالو کنن شاید اکسپت کردن 

ولی اگه چیزی بینتون نیست به اون اقا به چشم زنگ تفریح نگاه کن ،هیچی واجبتر از کنکورت نیست ،یه رشته خوب ک قبول بشی اون اقا هم ک هیچ بقیه هم جلوت لنگ میندازن

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2714
😐خب راست میگه هم کلاسی هاشوچه عیب داره داشته باشه؟!منم متاهلم اماهنوزهم کلاسی هامو فالو دارم اصلاشو ...

:/من واقعا مشکلی نداشتم از اول اخه همش میگفت من کسیو فالو نمیکنم بعدشم یدونه محض رضای خدا دخترای همسنو هم رشتشو فالو نداره همش دخترایی که ۴ ۵ سال ازش کوچیکترنو تو ۶ روز گذشته فالو کرده :/ ینی شما میگین مهم نیس؟

نباید بفهمی که حالم بده نمیخوام که دردامو تسکین بدی 😊
وا تو چقد حساسی من ب همه چیش گیر میدم ولی کار ب فالوراش ندارم  منم ۱۰۰تا فالور دارم ۸تاش دختره ...

شاید تقصیر منه:/ 

نباید بفهمی که حالم بده نمیخوام که دردامو تسکین بدی 😊
:/من واقعا مشکلی نداشتم از اول اخه همش میگفت من کسیو فالو نمیکنم بعدشم یدونه محض رضای خدا دخترای همس ...

عزیزم منم ترم اخربا کوچیکترهاکلاس داشتم عادیه دانشجوشدی متوجه میشی 

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  
2706