2726

سلام دوستان ...من یه دختر ۱۹ سالم که یمدت زیادی یه پسریو میشناسم و باهاش دوستم

این اقا دانشجوعه ومن امسال کنکور دادم و موفق نشدم قبول شم ...حالا قضیه اینجاس ک من یکم عصبیم بخاطر پشت کنکور موندن حالا میخام شما بهم بگید ایا من حساس شدم یانه..

این اقا ترم ۷ دانشگاس و دکتری یه رشته رو داره میخونه ...پیج اینستاش تا قبل مهر ۶۰ تافالوور داشته که یکیش فقط دختر بود بجز من اونم من میشناختم و این اقا قبل این قضیه پز و افتخارش این بود ک من دختر فالوور ندارم و ب اصطلاح دلبری میکرد ..از روزی ک دانشگا شروع شده ۶ تا دختر دهه هشتادی فالو کرده 😐بهش میگم چرا همکلاسیای خودتو که هم ترمیتن فالو نکردی میگه اینام همکلاسیه کلاس عمومیمن :/ منم یکم قاطی کردم ودعوامون شد بنظرتون مشکل ازمنه؟

نباید بفهمی که حالم بده نمیخوام که دردامو تسکین بدی 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره خب منم ترم پایین بودم ازترم بالاییاکلاس برمیداشتم ربطی نداره حساس نشو

اخه دقت کردین :( قبلا اصلا دخترا روفالو نمیکرد یهو ۶ تا فالو کرده 

اینستا که همه همه رو فالو میکنن

همین دیگه ....از اولش پز میداد ک من فالوور دختر جز تو و اون فامیلش ندارم پیجشم قفل بود حالا یهو نمیدونم چیشد 

بچسب به درس خوندنت 

هیچی واجب تر از درس نیست 

اون دخترای دهه هشتادی پیجشون چ مطالبی میزارن؟

عکساشونه؟

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

بشین درستو بخون گل دختر آینده ات برات مهم تر از فالورای اون آقا باشه

ببین من دوست پسر داشتم با دوست پسرمم ازدواج کردم مردارو هم خوب شناختم

این ک بعد ی مدت طولانی دوستی حالا این حرکات ازش میبینی نشونه خوبی نیست

آینده خودتو بچسب فقط درس بخون قبول بشی حتما 

بچسب به درس خوندنت  هیچی واجب تر از درس نیست  اون دخترای دهه هشتادی پیجشون چ مطالبی میزا ...

پیجشون قفله نمیتونم ببینم 

😐خب راست میگه هم کلاسی هاشوچه عیب داره داشته باشه؟!منم متاهلم اماهنوزهم کلاسی هامو فالو دارم اصلاشوهرم نمیدونه من کیوفالو دارم اعتماد داریم ودرست برخوردمی کنیم

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  
2706