2703
2553
عنوان

😢 دلم كلي غذاي خوشمزه ميخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 68 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيز دلم شوهرم رژيم بدنسازي داره  مشكل اضافه وزن نداره

اهان پس این برنامه همیشگیته. باید به فکر خودتم پس باشی غذاهایی که دوست داریو بگیر یا درست کن عزیزم اینکه دلیل نمیشه که

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2720

وا خب میگی شوهرت رژیمه چه به شما برا خودت بگیر بخور اونم رژیمش ادامه بده

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
لههنتی فقط مرغ شکم پرش

بعله... بازم موخوای

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2714
در سطح مسابقات ؟ 🙄

شوهر من مربيه بدنسازيه هرچى رژيم ميگيره با سينه مرغ و تخم مرغ و شير هست و سبزيجات تا خالا تو رژيمش گوشت قرمز نديدم اصلا

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
ایشاله به مسابقاتم میرسیم😂😂😂

نه عزيزم من ميگم اگه شما قرار باشه بري مسابقات مجبوري كه رژيم غذايي پروتوييني قند و چربي قطع و كربوهيدرات كم داشته باشي 

شوهر من مربيه بدنسازيه هرچى رژيم ميگيره با سينه مرغ و تخم مرغ و شير هست و سبزيجات تا خالا تو رژيمش گ ...

خوب سيستم هاي تمريني غذاييشون متفاوته 

اما كلا ٥ ٦ وعده پروتويين دارن ديگه 

مرغ و تخم مرغ و شير هم پروتويينه

درکت میکنم شوهرمنم که بدنسازی میرفت  برای مسابقات میخواست بره برنامه ماهم همین بود بعد باشگاه ۱۰تاتخم مرغ آب پز بدون زرده یا تن ماهی باید میخورد

همسر نازنینم رفت اما من باید قوی باشم بخاطر دخترام ممنون میشم براش صلوات بفرستید
منم همین طور😋هیچی مثل برنجو خورشت نمیشه😊

واى نگو نميدونى الان چه هوس خورشت بادمجون كردم اووووف بخصوص خونه مامانم🌹❤️🥰😍

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2706