2726
عنوان

خیلی زندگی سخت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 59 پست
حالا نکه اگه اون یکیا میومدن سرکار الان کشور گل و بلبل بود خانه ازپای بست ویران است عزیز یکم دیدت ر ...

عزیزم من الکی حرف نزدم .و اون یکی ها هم کس خاصی مد نظررم نیست اصلا ولی اینایی که اومدن نمیدونید چیکا ا کردن چقد نقدینگی تولید کردن چقد قرداد های ضربه زننده دارن .خانه از پای ویران نیست وقتی میلیاردی گند میزنن و با حرف های خوشگل جمعش میکنن و کسی نمیره دنبال علت و همه کارشناسنن همینه 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابای من سرطان داره.

وضع مون بد نیست ولی واقعا هزینه ها وحشتناکه. فکر کنید بخدا قسم داروی ایرانی که حاضرم اسمشم بگم یکی 4 میلیون و یکی 570 تومن شد جدای از خرج بیمارستان دولتی که حدود 2 تومن شد. بیمه هم هیچی شو قبول نمی کنه.

زندگی نیست که.........

2728
حالا مونده تا دوسال همینه 🙁🙁🙁

خوبه زمان احمدی نژادم دیدیم خوبه همه این تحفه ها از فیل*تر شورای نگهبان رد میشن و خودی هستن

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
۴ تومن ۱ تومن خرج میکنم تازه اگر هیچی نخرم فقط ایاب ذهابو چیزای شخصی مثل قبض موبایلمو نت و تاکسی و ...

عزیزم من سه تومن حقوق میگیرم. وام گرفتم هم ماشین گرفتم هم خونه. کل حقوقم رو‌قسط وام میدم ولی خیالم راحته ماشین و‌خونه هست. البته حقوق همسرم هم هست اما قسط ها رو‌من میدم

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
آهان ، اگه ۱۴۰۰ هم یه چیز جدید در نیارن 

وای فقط سواد رسانه ای و سواد سیاسی مردم باید زیاد بشه وگرنه همینع که هست 😑😑😑😑😑

۴ تومن ۱ تومن خرج میکنم تازه اگر هیچی نخرم فقط ایاب ذهابو چیزای شخصی مثل قبض موبایلمو نت و تاکسی و ...

شما ۴تومن حقوقتونه...

شوهر من ۱و نیم حقوقشه ،فقط فکرشو کنین ما چی میکشیم در ماه  ۶۰۰تومنم وام میدیم

خوبه زمان احمدی نژادم دیدیم خوبه همه این تحفه ها از فیل*تر شورای نگهبان رد میشن و خودی هستن

نخیر اون بنده خدا هم دوره ی دومش گند زد ولی دوره ی اول خب بهتر بود. 

چی میگی عزیزم  جور دیگه بگم کاربریمو میترکونید  مگع بیمارم بخندم وقتی خودم تحت فشار اقتص ...

شما چه ميدوني ايشون كيو انتخاب كرده اصلا راي داده يا نه

بعدم چطور ممكنه هنوزم ادمهايي تو اين مملكت باشن كه فكر كنن رايشون تاثيري تو وضع مملكت داره

اگه يه كاربر عادي و يه هموطن معمولي هستي لطفا ديگه اين حرفو جايي نزن كه با يه سري مفت خواري مغز شستشو داده شده ي نوچه ي حكومتي اشتباه گرفته نشي چون اين حرفي كه زدي دقيقا شعار اوناست

خدا جونم مواظبش باش، میدونی که همه ی زندگیمه.
شما چه ميدوني ايشون كيو انتخاب كرده اصلا راي داده يا نه بعدم چطور ممكنه هنوزم ادمهايي تو اين مملكت ...

عزیزم شما توپت خیلی پره. یعنی چی چرا اینجور میگی .معلومه که منم ی ادم سادم فقط تحقیق کردم .چرا تاثیر نداره اتفاقا خیلی تاثیر داره رای .من ب شما توهین نکردم ولی شما هر حرفی میزنید یا ب من که اصلا حتی حرفامم نشدیدی میگین خاک بر سرت یا این نوچه و اینا .لطفا ریپلای نکن عزیزم که بحثمون نشه .هردوتامون میترکیم و من نمی تونم کاربری جدید بسازم دیگه .موفق و شاد باشی دوست مهربونم 

نخیر اون بنده خدا هم دوره ی دومش گند زد ولی دوره ی اول خب بهتر بود. 

خب پس هر کی تو این مملکت اومد گند زد همه کسایی که شورای نگهبان تعیین کرده و تونستن با اجازه شورای نگهبان کاندید بشن ، حالا چون رئیسی نیامده میتونید ادعاااا کنید که اگه میومد چنین میشد چنان میشد ادعا که هزینه نداره، 

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
2706