2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن سماق  لاغر میکنه شکم رو ولی نحوه اش رو نمیدونم

واقعا؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728

من 

هنوز پسرم یک سالش نشده شکمم برگشته به قبل از بارداریم 

صاف صاف تازه سزارین هم کردم 

مرتب باشگاه میرم و تردمیل هم کار میکنم

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
2738
من  هنوز پسرم یک سالش نشده شکمم برگشته به قبل از بارداریم  صاف صاف تازه سزارین هم کردم&n ...

وای چقد خوب من فکر میکردم بعد از سزارین شکم هیچوقت به حالت قبلش برنمیگرده

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

یه سوال دوستان من رژیم گرفتم و خیلی وزن کم کردم خیلی از قسمت های بدنم شل شده میخواستم اول برم بدنسازی منصرفم کردن گفتن به بدن فشار زیادی میاری مخصوصا برای تو که تا بحال ورزش نکردی و اگه ول کنی بدنت بدتر از روز قبل میشه، گفتن برو ایروبیک نظر شما چیه؟

2706