1619
1605
عنوان

روم نمیشه از مهمون😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1562 بازدید | 62 پست

اگه خیلی استرس داری از کسی که می تونی کمی پول قرض بگیر از الان شام درست نکن بیان ببینن شام درست نکردی یا نمی مونن یا اگه موندن توقع شام و تدارک مفصل ندارن برای شام که از دیروز دعوت نکردی که تدارک ببینی 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غصه نخور غزیزم . اگه بتونی مختصر مواد غذایی دست و پا کنی میشه رنگین پلو پخت سیب زمینی هویج کشمش پلو ...

یه موبایل قدیمی سوخته دارم الان میخوام برم بازار ببینم ازم میخرن اگه بخرن خیلی عالیه کلی چیز میتونم بخرم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

یه موبایل قدیمی سوخته دارم الان میخوام برم بازار ببینم ازم میخرن اگه بخرن خیلی عالیه کلی چیز میتونم ...

از قدیم گفتن مهمون روزیشو میاره

یا مهمون با خودش برکت میاره

نگران نباش

1613

خدایی خیلی سخته خیلی 

ب مادرت بگو آمادگی ندارم حتما کمکت میکنه

عزیز مادر فرزندم 😔دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم خدای من مهربانم ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی خدایا ب معجزه هایت ایمان دارم 😢😢
از طریق مامانم شمارمو گرفتن گفتن میخوایم بریم سربزنیم فلانی

یعنی نمی تونی مرغ و گوشت بگیری وسعش نداری بالاخره هر طور شده میشه جلو چند تا مهمون دراومد ، اگه واقعا از این بابت ناراحتی و باهاشون رفت و آمدی نداری جوابشون کن، اگرم نمیشه مگه میان خونتو بخرن برات مهم نباشه، پذیرایی کن بعدم می رن، از مادرت کمک بخواه وسایل پذیرایی برات بگیره 

1614

عزیزدلم اصلا خجالت نکش

هیچ احتیاجی هم نیست پول قرض کنی و بری خرید

ظاهر و باطن همینه.

قرار نیست برای خوشایند دیگران  خودت و شوهرتو عذاب بدی

اوناهرچی دارن برای خودشونه

شماهم درحدتوانتون دارین.ان شاءالله که خدا زیادش کنه براتون.

روی خوش برای مهمان،، دلچسب تره

1523
1645