2737
2734
عنوان

خواستگار برای دختر خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 47 پست
خداروشکر که این رفتارها متقابله متاسافنه خیلی کم پیش میاد قدر بدون انشاالله همیشه اینطوری بمونین م ...

بله دقیقا.درست خواهر شوهرم موقع عروسی خیلی منو چزوند ولی من دل ندارم که بخوام بدیهای کسی رو تلافی کنم.میدونمم خدا هوامو داره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
بله دقیقا.درست خواهر شوهرم موقع عروسی خیلی منو چزوند ولی من دل ندارم که بخوام بدیهای کسی رو تلافی کن ...

خوب پس کاملا هم متقابل نیست

باز افرین

میدونی من همیشه میگم نباید بدبین بود و بدی رو با بدی تلافی کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه از دستمون کاری بر بیاد چرا که نه.دختر خواهر شوهرمو دوست دارم دختر خوبیه اگه بتونم براش کم نمیزار ...

آدم دلش می خواد کمک کنه. اما هزینه ها بالاست. یه عروسی رفتن خودش حداقل 2 تومن آب میخوره. یه ربع سکه و یه لباس معمولی و یه براشینگ ... 

ولی بازم دستت درد نکنه

2738
حالا رو كادو بالا هم رو داييش حساب كرد بدت نياد ها

داشته باشیم می‌دیم نداشته باشیم هم در حد توان هدیه میدیم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
الان دقیقا چیکار کنیم زنگ بزنیم خواهر شوهرت برای این که زنگ زدن شوهرتون ازش قدر دانی کنیم؟

اره پیشنهاد خوبیه

من که خیلی ضده مادرشوهر و خواهرشوهرم اینجا فهمیدم از من بدبین ترم هست🤣فقط استارتر به شوهرت بگو بهشو ...

همسرم گفته که به نظرش زوده  برای ازدواج 

2706