2726
عنوان

چرا همه چی عوارض داره😣

147 بازدید | 16 پست

قرصای شیمیایی عوارض داره، رازیانه پرولاکتین و میبره بالا، فراسیون برا کلیه ضرر داره خدایا پس من چیکار کنم باردار بشم با این تنبلی تخمدان😣🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
روزی دوتا قرص فولیک اسید یک بخور .عدس پلو عدسی واینا بخور شوهرتم شبی یع قرص ویتامین ای بدع بخوره ورز ...

شوهرم قرص نمیخوره، میگه سالمم چرا بخورم، آزمایشش خوب بود

من اونقدر دارو شیمیایی استفاده کردم 3ساله پیش عوارضش زد تو سینم شد یه کیست که جراحیش کردن...

فقط داروی بارداری ...لعنت بهشون..

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
گرده لقاح چیه تاحالا نشنیدم اسمشو؟

ژل رويال يا همون شاه انگلين كه غذاي ملكه زنبورا هست دوتا يا سه تا چهل روز بخور و بادكش گرم تخمدان ١٤ مرحله يه روز درميون انجام بده با روغن سياهدانه هم مرتب تخمدانها و رحم رو ماساژ بده فست فود و غذاهاي كارخونه اي و اونايي كه نگهدارنده داره نخور ورزش هم بكن😊

من تنبلی تخمدان شدید داشتم دکترم گفته بچه دار نمیشی منم فعلا بچه نمیخواستم کلی ذوق کردم بعد تازه باشگاه ثبت نام کرده بودم و واسه خودم شدید ورزش وپیاده روی  وکو هنوردی وچای سبز میخوردم زدو با دفعه اول بدون جلوگیری بارداری شدم دکتره گفت ورزش وچای سبز تخمدانها رو فعال کرده

من تنبلی تخمدان شدید داشتم دکترم گفته بچه دار نمیشی منم فعلا بچه نمیخواستم کلی ذوق کردم بعد تازه باش ...

روزي چن ساعت ورزش ميكردي عزيزم چاي سبز چقد ميخوردي اگه ميشه يكم توضيح بده لطفا

2706