عنوان

میشه بگین چطور به این راحتی دل میشکونین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 44 پست
عزیزم همکلاسیمه 

باشه همکلاسی چه نقشی تو زندگیت داره که ارزش اشکاتو داشته باشه بزارش کنار.سخته ولی سعی کن

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
بنظرم وقتی اعتماد بنفس نداری از بقیه هم توقع نداشته باش

بخدا من خداروشکر میکنم کاری به حرف بقیه ندارم همیشه میبخشم ولی این دفعه دلم داره میپوکه از سنگدلی دیگران...خوب نمیگن به ادم این حرفا رو میزنن من دیگه به خودم اجازه مادر شدن هم نمیتونم بدم که نکنه بچه م هم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخدا من خداروشکر میکنم کاری به حرف بقیه ندارم همیشه میبخشم ولی این دفعه دلم داره میپوکه از سنگدلی دی ...

نه عزیزم ای حرفا چیه میزنی مگه تو چته هرکسی زیبایی خودشو داره بکی از نظرش تو زشتی اومدی یکی خوشگل براب منم همینه برا همه همینه پس ای حرفا نزن مادر هم میشی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2731
بخدا من خداروشکر میکنم کاری به حرف بقیه ندارم همیشه میبخشم ولی این دفعه دلم داره میپوکه از سنگدلی دی ...

اتفاقا حرف بقیه برات مهمه که تا این حد پیش رفتی که به خودت حق مادر شدن نمیدی.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
همسر ادم هم مهم نیست؟؟از تنها کسی که حرف نشنیدم مادر و برادرم بوده اخه من چی بگم‌...

همسرتم چشماش کور نبوده که روز اول مگه ماسک گذاشتی .

مثلا چی میگه همسرت .

مثلا چی میگه همسرت .

گیر داده بود بینیتو عمل کن منم گفتم اگه منو میخوای همینجوری بخواه نمیخوای هم دختر برات زیاده...اونم گفت مگه از تو کوچه پیدات کردم که ولت کنم...تعریفو میده میگه خوشگلم ولی یه وقتایی ب روم میاره

دوستم همیشه بهم تیکه میندازه....بعدش تو اتوبوس کنار یه دختره نشسته بودم خیلی خوشگل بود میگفتم خدایا ...

عزیزم توروخدا اون دوستتو بزار کنار

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
خودش پوست تیره داره ولی خیلی جذابه هر جا میره همه جذبش میشن

باهاش رابطه تو کم کم قطع کن.همیشه با قشنگتر از خودت نگرد ،یکی رو‌پیدا کن که از شما سر تر نباشه ،مثلا با کوتاه تر از خودت، بیشتر به چشم میای و اعتماد به نفست بالا میره

گیر داده بود بینیتو عمل کن منم گفتم اگه منو میخوای همینجوری بخواه نمیخوای هم دختر برات زیاده...اونم ...

دو بار عیبای خودشو به روش بیاری میفهمه که عیب نزاره

2706