2737
2734

چکارمیکنید؟باهاش میحرفید؟تنفرتونونشون میدید؟مثلا طرف فامیل یاهمکلاس قدیمی باشه...

خلایق هر چه لایق👌

یه سلام علیک میکنم و میرم یه گوشه دیگه میشینم باهاش هم صحبت هم‌نمیشم

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘

اصلاتگاش نمیکنم بی اهمیت رفتارمیکنم قیافه نمیگیرم انگاری درخت جلومه  

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حرف میزنم ولی اینقد رفتارم متفاوت با بقیه اس که طرف خودش میره

اصلا بی ادبی نمیکنمااا

خیلی خیلی سرد و رسمی

بعد کلا منم خیلی آدم پر شور و هیجانی هستم بخاطر همین دیگه تابلو میشه😂🤦🏻‍♀️

Instagram📷me_in_netherlands 
2738
بی دلیل که نمیشه از کسی بدت بیاد  با دلیل اگه خ اذیتم کرده باشه نگاش نمیکنم راهمو میرم  ...

چرامیشه مثلا آدم ازطرزثحبت کردن کسی خوشش نیادیاعقایدش یا اصلا ازوجودش

خلایق هر چه لایق👌

نه گاهی خیلی دلم میخواد قیافه بگیرم ولی اصلا نمیتونم دست خودم نیست باهاش برخورد خوب میکنمو گرم میگیرم😥

چند روز پیش خواهرمو جاریم داشتن از همین حرص میخوردن میگفتن نمیتونیم قیافه بکیری لااقل انقدر لبخند نزن به طرف

ولی واقعا دست خودم نیست😩

نه گاهی خیلی دلم میخواد قیافه بگیرم ولی اصلا نمیتونم دست خودم نیست باهاش برخورد خوب میکنمو گرم میگیر ...

آره بعضی وقتا  آدم برعکس میکنه.حالا لبخند پوزخندی باشه خوبه

خلایق هر چه لایق👌
آره بعضی وقتا  آدم برعکس میکنه.حالا لبخند پوزخندی باشه خوبه

نه بابا کاش پوزخند بود انقدر گرم برخورد میکنم که طرف عمرا بفهمه ازش بدم میاد یا دلخورم به خدا تظاهرم نیستا دست خودم نیست انگار نمیتونم سرد برخورد کنم خواهرم خیلی حرص میخوره ازم 

2706