2410
2553
عنوان

یکی از قشنگ ترین حسای دنیاست

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 41 پست

پسر من تکونای روژش اروم بود شبا تا چهار صبح جوری این ور و اونور میرف و لگد میزاشت نمیزاشت بخابم الانم تا صبح بیداره شیطون😁

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی....آره لذت خاصی داری با هرتکونش قند تو دل آدم آب میشه 😄منم تجربشوداشتم ولی نموند..ان شاال‍ا‍ه سالم و سلامت بغلش بگیری برا ماهام ک در انتظاریم دعاکن😚

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2720
حس قشنگ تر اینه که دنیا میاد برای اولین بار میذارن رو سینه ت شیر بخوره  هنوز هیچ حس بهتر ازین ...

وای نگووووو بی صبرانه منتظر این لحظم تازه رفتم تو 20هفته کلی مونده خیلی انتظارش سختههههه

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
2714
واقعا .....میخواستم بیام بگم هیچی این‌حس نمیشه ایشالله نصیب همه منتظرا..من ۳۲هفتم،تازه اولشی تکوناش ...

هفته های آخرته صبحانه ارده با شیره انگور بخور

خرما بخور..

۱۴ تا بادام مثل ادامس بجو روزی..

بچه ات بالای ۳کیلو نیم میشه..

هرچی بچه تپل و قوی باشه کمتر مریض میشه و واکسن میزنن از پا در نمیاد تو تب کردنها و..😊

خدا بچتو برات نگه داره به نظرم اینچیزا رو نگی خیللی بهتره برا خودت 4 قل بخون و اسفند دود کن و ازین ت ...

عزیزم دلم من خودم انتظار کشیدم, برای همین اول برای همه منتظرا دعا کردم 

چیز بدی نگفتم ک دل کسی آب بشه, خاستم خوشحالی با بقیه شریک بشم

گلم از این کاربرا نیستم ک بخام دل آب کنم و اینچیزا, تعریف از خود نباشه دلم خیلی دریاست اصلا نمیتونم اینکارو کنم

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
2706