2703
2553
عنوان

بارداری

95 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من ۵هفته ی بارداریم هستم الان چندروزه که ترشحات قهوه ای رنگ دارم رفتم دکترم بهم شیاف سیکلوژست خارجی نوشت به نظرتون خوبه عوارضی نداره کسی هس که استفاده کرده باشه

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
کل دوره بارداریم استفاده کردم. اگر استفاده نکنی خطر سقط هست. هیچ عوارضی نداره، فقط از سقط جلوگیری می ...

ممنونم عزیزم 🌹❤

😂😂 چه خطری دارع وقتی دکتر تجویز کرد بعدشم فک نکنم گیر بیاری چون کم یاب شدع😟

خریدم عزیزم چند تا داروخونه گشتم تا پیدا کردم ❤🌹

2714
شياف ها كلا خوبنً سوره 🌺حجرات🌺 هم بخون  باعث حفظ جنين ميشن  من همون هفته هاي اول خوند ...

ممنون عزیزم حتما میخونم❤🌹❤🌹

این شیاف برای خونریزی های غیر طبیعی رحم در نظر گرفته میشه.عوارض جانبی داده.ولی بهترین دارویی که میشه برای مشکل شما تجویز بشه همین دارو هست.

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
وای چ خوب😍 تهرانی؟؟میشه بگی کجا خریدی؟؟

نه عزیزم من تبریز هستم اگه خیلی داروخونه بگردین شاید پیدا کنین منم چندتا داروخونه رفتم گفتن خارجیش دیگه نمیاد ولی یکیش بود تویه محله ای رفتم داشتن

این شیاف برای خونریزی های غیر طبیعی رحم در نظر گرفته میشه.عوارض جانبی داده.ولی بهترین دارویی که میشه ...

ممنونم عزیزم❤🌹❤