2410
2553

بچه هامامانم دیابت داره 6،7ماهه  پاش زخم شده هی عفونت میکنه هرکاریم کردیم خوب نمیشه هی ورم میکنه مث بالش،دوهفته بیمارستان میخوابه یکم بهترمیشه میاد بیرون بازبدترمیشه تورو خدا دعاکنین براش مامان جونم خیلی زجر کشید الانم بیمارستانه باید دوهفته بمونه خونه کسی نیس بابام تنها ابجیم مدرسه میره نه غذای گرمی براشون اماده اس نه کسی که رتق وفتقشون کنه .منم راهم دوره هم اینجا میرم دانشگاه هم بچه کوچیک دارم دستو بالم بسته است ولی دارم اتیش،میگیرم که نه میتونم پیش مامانم باشم نه پیش خونوادم .مامانمم توبیمارستان تنهاس دلم میسوزه براش عین بی کسوکارا😥تازه زبان فارسی هم زیاد بلد نیس اون بیمارستانم تو شهر دیگس مامانم اونجا غریبه😭😭😭

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤

خدایا کمکش کن...تنهاس...

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

قندش الان پایینه ولی زخمش عفونت داره

عزیزم انشاا... که بهتر میشن کاش میشد چند روزی بری پیششون تنهایی سخته راستی طب سنتی برای زخم پای دیابتی خیلی خوب جواب داده یه سر ببرید

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
لوبیا سفید بخوره  قارچ بخوره

براچی خوبه گلم

2714
عزیزم انشاا... که بهتر میشن کاش میشد چند روزی بری پیششون تنهایی سخته راستی طب سنتی برای زخم پای دیاب ...

زالودرمانی کردیم براعفونتش یکم بهترشد ولی خوب خوب نمیشه

عزیزم نمیتونی این مدت رو بری پبشش؟

نه چون هم بچم کوچیکه هم دانشگاه دارم هم ازش دورم 😥😥فقط دارم خود خوری میکنم هم میرم سرکار 

براشون حمد خوندم

ممنون عزیزم