2737
2734
عنوان

سوء استفاده جنسی با نام طب سنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 7302 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستی ها هیچوقت به این شیاد ها اعتماد نکنید اگرم خواستید برید پیش طب سنتی(که صد البته همه شون بد نیس ...

من بودم دادو بیداد میکردم ابروشو میبردم

مگ الکیه

اصلا تو مخم نمیگنجه همچین حرکتی و سکوت همه مراجه کننده ها

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️
2728
تو ماهواره؟

آره

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

دوست منم رفته بود پیش یه دعانویسه که رابطش با شوهرش خوب بشه دعا نویسه بهش گفته بود کارت خیلی سخته باید بیای یه بیابون اطراف قم تا من موکلامو ظاهر کن طلسمی که برات کردن و از زیر خاک دربیارن و تاکیدم کرده بود حتما تنها بیا

دوست منم از ترسش نرفته بود

درحالی که میگفت خونه دعا نویسه بشدت شلوغ بوده یه عالمه ادم اومده بودن و خیلیاشونم راضی بودن

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
2738

من بودم اول یدونه میکوبیدم تو دهنش بعدم میومدم بیرون میگفتم آی مردم بیاین ببینین این کثافت چی میگه

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
من بودم دادو بیداد میکردم ابروشو میبردم مگ الکیه اصلا تو مخم نمیگنجه همچین حرکتی و سکوت همه مراجه ...

اخه مثل اینکه واقعا داروهاش خوب بوده اما خوب این سوء استفاده میکرده از مراجعه کنندگان در واقع دانای بی شرف بوده

خدایا من به این اطمینان رسیدم که هر وقت بنده خوبی بودم هرچی خواستم بهم دادی
اسم شبکه بگو مرسی

من و تو همه جا هستیم که😁😍😘😘

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
اسم شبکه بگو مرسی

اگه جهت یاهست دارین..Didar tv

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2706