2726
عنوان

ترامادول😥

| مشاهده متن کامل بحث + 60907 بازدید | 97 پست
عزیزم ترامادول یه قرص اعتیاد آوره همه حرفایی ک ب ما گفتی برو ب یه دکتر بگو خودش یه قرص مناسب جایگزین ...

هزار نوع مواد و قرص جایگزینش کردم ک ممکنه بقیه رو از پا در بیاره ولی حتی یه درصد روم تاثیر نداشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب الان قبول داری ک معتادی؟؟ترک نکن میل خودته ،بذار اون پسره هم بره دنبال زندگیش,چرا بخواد با یه ادم ...

منم چند ماه پیش همین فکرو کردم و به بهانهای مختلف جدا شدیم ولی نه میتونم نه اون .بهم گفت مصرف کنی میشم یه ادمی ک دیگ هیچی حالیش نیست و هرکاری میکنه .چیکار کنم اخه

2728
منم چند ماه پیش همین فکرو کردم و به بهانهای مختلف جدا شدیم ولی نه میتونم نه اون .بهم گفت مصرف کنی می ...

اگه واقعا دوسش داری دوحالت داره یا مجابش کن ک بره وتمومش کنید ،یا ترک کن. 

چرا امضات کم رنگه  
هیچی مصرف کن دیگه با این حساب کمتر دوزش رو هم ببر بالا  ما که هر چی میگیم تو میخوای بگی اعتیاد ...

نمیگم ندارم ..دارم .فقط میگم دوزش یکسانه واسم همین اینجوری ک ببرمش بالا

اره شاید ... اصلا یادم نیست قبلا اخلاقم چجوری بود ... خودمو یادم رفته

خوب باهم ی مشاوره برید ی دکترخوب شروع کن تادیر نشده

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

من حل کنم برات😁دوست همسرم ترامادول میخورد تو ماشینش پیداکردم دادم شوهرم.. همسرم چنان سیلی بهش زد چار دور دور خودش چرخید باهاش دعوا کرد و و و ولی دیگه کنار گذاشت...همسرم مثل برادر دوسش داره 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
بهم  میگ اینقد غرقش شدی ک اصلا یادت نمیاد یع ادم عادی چجوری زندگی میکنه فکر میکنی بدون اون نمیت ...

پس چطور میگی میتونم هر موقع خواستم بذارم کنار اینا همش نشانه اعتیاد به این قرصه

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

بخدا من عکسهای دوسال پیش شوهرم و میبینم با النش میگم چقدر تغییر کرده چقدر خوشگل شده چطور اون موقع نمیدونستم قرص مصرف میکنه .واقعا تو ظاهر تاثیر داره

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
2706