2726
عنوان

هدیه از طرف خانواده شوهربعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 95 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده همسرم ی ۵۰تومنی دادن ی گوسفند مادرشوهرمم کلی گوشت سفارشی فیله خریده بود برام تا بعد زایمان بخورم خودش نتونست بیاد بیمارستان شب زایمانم ابجیم اومد برا ابجیمم ی هدیه گرون خرید بخاطر تشکر از زحمتاش

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728

همين كه پسر زاييدن وظيفه شون در قبال دنيا تموم شده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

والا مادر شوهر من به جاریم نزدیک ۳۰۰ داد دو سال پیش اما بااااااید به من طلا بده من نمیدونم😌

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

تو فامیل ما خانواده عروس سیسمونی میدن کادو زایمان هم جدا میدن خانواده داماد فقط کادو گوسفند هم خود اقای داماد یا همون پدر بچه میخره

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
مادر شوهرم ۱۵۰داد برادر شوهرا ۱۵۰ خواهر شوهر اررررشد ۱۰۰ وضع همشونم توووووپ ۶ماه پیش

ما به دختر جاریم این طور دادیم جاریا ۱۵۰ مادر شوهر ۲۰۰

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
مال ما که گوسفندی که کشتیم رو پخش کردن بین فامیلاشون.یادم میوفته فقط حرص میخورم

من بیشترحرص میخورم یاد روز عروسیم میوفتم که گوسفندو کشتن یه تیکه به مامانم ندادن همرو گذاشتن تو فریزر خودشون کوفت کردن عنترا چقد جلو مامانم خجالت کشیدم درسته چشمشون به یه تیکه گوشت نیست ادم از رفتارشون خجالت میکشه شعور ندارن 

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
2706