2726
عنوان

نرم خیلی بده؟

210 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها جاریم بچه دارشده سه روز پیش.من زنگ زدم تبریک گفتم.خیلی رفت و امد نداریم.البته بد هم نیستیم باهم.ولی در کل چندساله نرفتم خونشون.حالا پول کادو دادنم ندارم اصلا.سر بچه اولش رفتم کادوهم دادم.ولی اینو نرم خیلی بد میشه؟حال روحیم اصلا خوب نیست اصلا شرایط رفتن ندارم. شوهرمم نمیره من نرم.حرف و حدیث برام مهم نیست فقط میگم دلش نمیشکنه من نرم؟یا نه اصلا مهن نیست براش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ندارم چکار کنم.چند ماهه حقوق نگرفته همسرم.بش میگم قرض کن میگه انقد قرض دارم که دیگه نمیخام قرض کنم.د ...

ای بابا

نمیدونم عزیزم.. میخوای برین دیدنشون بگین کادوشو هم بعدا میدیم

میگم شاید نرین دلخور بشن

دیرتر برو. بذار اول حال خودت بهتر بشه و روحیه ات خوب شه. بعد هم مساعده ای چیزی بگیره شوهرت و یه کادو کوچیک بهش بدین.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
ندارم چکار کنم.چند ماهه حقوق نگرفته همسرم.بش میگم قرض کن میگه انقد قرض دارم که دیگه نمیخام قرض کنم.د ...

ی جعبه شیرینی یا ی دسته گل بگیر برو دیدنش بهشم بگو که دست و بالم بسته بود ان شالله بعدا جبران میکنم حتما میفهمه،ولی اگه نری حتما ناراحتی پیش میاد و بد میشه

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
2706