2737
2734
عنوان

ب یکی عکس دادم....

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 30 پست

عب نداره.منم همین مشکلو دارم.الان دو ساله ازدواج کردم.بعضی وقتا بهش فک میکنم اگه بفهمه چیکار میکنه چون خیلی حساسه و هی میگه خداروشکر که زنی نصیبم شده که میدونم هیچ گناهی (همین روابط حالا چ در حد پیامک چ دیدن و.. منظورشه)نکرده.ولی خدا خودش میدونه بچه بودم یه اشتباهی کردم از خودش خواستم که زندگیم خراب نشه یا از عشق شوهرم بهم کم نشه چون خیلی دوسش دارم تا الان که خداروشکر هیچ خبری نیس.تو هم آبروتو بسپار به خودش اونکه حفظش میکنه وگرنه اگه کسی میدونس تا الان .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 عب نداره.منم همین مشکلو دارم.الان دو ساله ازدواج کردم.بعضی وقتا بهش فک میکنم اگه بفهمه چیکار م ...

وای دقیقا عین من هروقت زنگ میزنه بهم فک میکنم درباره این عکسو اینا میخاد بگه

اونم فوق العاده روم حساسه و میگه خیلی پاکی😭

دلم راه رفتنو ميخاد كنارت شب چقد خوبع🙃

بعدشم ادم وقتی خودشو تو دردسر میندازه که کشته مرده شما باشه مثلا بخواد زهر بریره حتی به قیمت درگیری و ابروریزی خودش

شما دو ماه با اون چت کردی و بعدشم خیلی راحت کات کردین مرض نداره که خودشو تو دردسر بندازه باور کن.تا الانم پاک کرده

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
2738
وای دقیقا عین من هروقت زنگ میزنه بهم فک میکنم درباره این عکسو اینا میخاد بگه اونم فوق العاده روم حس ...

من اوایل خیلی بهش فکر میکردم الان دیگه نه.چون ما که کاری نکردیم پیامک بازی بوده الان که انقد راحتن آخرشم ازدواج میکنن عین خیالشون نیس.منکه سپردم به خدا.چون به قول خودت هم توبه کردم هم زندگیمو دوست دارم خودش کمک میکنه که نه به اون طرف برخورد کنم نه خبری ازش بشه.

2706