2733
2734
عنوان

استرس مادر شوهر

110 بازدید | 10 پست

من شیش ماه تو اقدامم فعلا حامله نشدم سر یه جریانی مادر شوهرم فهمید دارم اقدام میکنم بعد این که فهمیده هرروز زنگ میزنه میگه حامله شدی یا نه هی بهم استرس میده شوهرم چندبار گفته راجب این موصوع به من چیزی نگه اما انگار ن انگار

اربعین رفته بود کربلا بعد اونجا نذر کرده که وقتی بچه دار شدیم اگه دختر شد اسمشو بذاره رقیه اگه 

پسر شد علی اصغر تا حالا چند بارم بهم گفته نازا و دلم شکسته الانم با انتخاب اسم حالمو گرفت من به شوهرم گفتم که اسم من انتخاب میکنم شوهرمم گفت تو خودتو ناراحت نکن انتخاب اسم به عهده مادر بچه ست 

از وقتی فهمیده تو اقدامم فقط بهم استرس میده طوری که دستام میلرزه از شدت استرس شوهرمم هرچی میگه گوش نمیده هر جا میشینه میگه برا عروسم دعا کنید بچش نمیشه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ینی ب مادرشوهرتون خبر دادین ک دارین اقدام میکنین حامله شی!!!! 

ینی کارای رختخوابتووو اطلاع دادین!!! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی ب مادرشوهرتون خبر دادین ک دارین اقدام میکنین حامله شی!!!!  ینی کارای رختخوابتووو اطلاع داد ...

ما اطلاع ندادیم شوهرم داشت با من تلفنی حرف میزدم راجب دکتر رفته من مادرشوهرم فال گوش واستا بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

عزیزم     بگو شوهرم منصرف شده فعلا تا چند ماه دیگه مثلا بگو بعد  عید انشالله  بخاطر مثلا شرایز کاری  مالی یا چیزی خودت میدونی ... یه مدت وقت بخر 

یا  بگو رفتم دکتر گفته مثلا رژیم چند ماه مثلا برا جنسیت بچه باید بگیرین فعلا اقدام نکنین 

اینطور یه مدت استرست کم  میشه 

به کسی که ازش حرف شنویی داره بگید مثلا پدرشوهری کسی .اگرم نشد بهش بگو با این کارت بهم استرس میدی بهت ...

اصلا قرار نبود تا چهارماهگی بهش چیزی بگم ی روز شوهرم اونجا بود داشت با من راجب دکترم حرف میزد مادر شوهرمم فال گوش واستاده بود از اون به بعد ول کن نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا قرار نبود تا چهارماهگی بهش چیزی بگم ی روز شوهرم اونجا بود داشت با من راجب دکترم حرف میزد مادر ش ...

اشکال نداره حالا که شده اینکارو بکن از در جهر و عصبانیت در بیایی بدتر عصبیت میکنه دستاشو بگیر و بهش اینجوری بگو مطمعنا اروم میشه 

...یک عدد آدم...
2738
اشکال نداره حالا که شده اینکارو بکن از در جهر و عصبانیت در بیایی بدتر عصبیت میکنه دستاشو بگیر و بهش ...

باشه بهش میگم انشاالله که ول کن بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توکل بخدا به زودی و سلامتی م حامله میشی 🌸🌸🌸💐💐💐برات 10تاصلوات فرستادم به حاجتت برسی و استرست بر ...

مرسی عزیزم انشاالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40