2703
2553

سلام بچه ها

زندگی تو این چند سال واقعا سخت شده و عذاب آور شده. هر کسی حداقل واسه مدتی زیر فشار مخارج زندگی له شده😢😢😢 گاهی فکر میکنم اصلا چرا زنده ام. چرا خدا کمکم نمیکنه😟

خرج دانشگاه به کنار که کمر همه رو شکسته باقی خرجاهم هیچ.

دوست دارم کار کنم هر کاری . کار تو خونه خودمون یا بیرون تا بتونم لااقل یه پس اندازی جمع کنم از این وضع راحت شم.

اما کارهای بیرون کار نیست بیگاریه از صبح تا شب جون میکنی واسه ماهی 300 تومن بیمه هم نمیکنن.

مجرد هستم و دانشجو.

شما ایده ای راهکاری چیزی دارید بگید دیگه واقعا بریدم.

زندگی سخت است اما من از آن سخت ترم. 

دانشگاه ازاد خعلی کمرشکنع

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من یکی را میشناسم توی خونه باقالی پاک میکنه ، سبزی خشک میکنه ، از اینجور کارا ، بعضی وقتام زنگ میزنن میگن مثلا فلان کار را میکنی ؟ مثلا سبزی پاک میکنی برامون ؟

ماهی 500 در میاره ولی معمولا قشر دانشجو زیر بار اینکارا نمیرن

عزیزدل مام بیشتر مواقع کم میاریم من خودم دوتا مدرک دارم بی استفاده واقعا سخته خدا کمک همه کنه

اره تا چند وقت دیگه هممون کف خیابوناییم😞 این چه زندگیه آخه

2714

دختر عمم تو خونه کارای سیاه قلم و میناکاری رو سفال انجام میده ماهی بالای ۳ تومن درامد داره البته ما همدانیم اون با مغازه های لالجین قرارداد داره و دستشم خیلی فرزه

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
من یکی را میشناسم توی خونه باقالی پاک میکنه ، سبزی خشک میکنه ، از اینجور کارا ، بعضی وقتام زنگ میزنن ...

نه من مشکلی ندارم کار عار نیست

مگه همه آدم های موفق از اول پولدار بودن

2706