2726
عنوان

استراحت برای هماتوم باید چجوری باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7471 بازدید | 26 پست
امپول پرولوتون گفت نزن برای جنین ضرر داره.

من سر همین بچم سه تا پرولوتون زدم همون باعث قطع خونریزی شد چه ضرری داره منکه ندیدم 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ضرري؟

یه دکتری تو محلمون برام نوشت. بعد دکترمو عوض کردم رفتم یه دکتر معروف و متخصص گفت نباید بزنی برای قلب بچه مضره. حتی کلسیم دی رو گفت بعد 16 هفته باید مصرف شه

2728

من تو این بارداریم هم هماتوم داشتم ولی بعد از دو هفته استراحت مطلق رفع شد ولی هنوز دارم شیاف استفاده میکنم و آمپول کلگزان میزنم روزی یدونه. توکلت بخدا باشه خوب استراحت کن بزار تا اون موقع جذب بشه. راستی ریسکت چند بود که باید آمینو بشی؟ من اولین غربالگریم مشکوک بود دومی رو دادم فردا جوابش میاد اگه بازم مشکوک باشه باید آمینو بدم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
من تو این بارداریم هم هماتوم داشتم ولی بعد از دو هفته استراحت مطلق رفع شد ولی هنوز دارم شیاف استفاده ...

به خاطر نسبت فامیلیمون و مشکل ژنتیکی همسرم میخوام بدم

به خاطر نسبت فامیلیمون و مشکل ژنتیکی همسرم میخوام بدم

انشاءالله که بخیر بگذره عزیزم و نی نی تو صحیح و سالم به دنیا بیاری.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
برای من تو 9 هفته 10 میل بوده. 

نمیدونم مم واسه اون چند بود ولی میدونم خونریزی شدید داشت ی ماه استراحت کرد جذب شد

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭

من هفته10خونریزی پیدا کردم رفتم سونو گف هماتوم هستش.ب دکترم دسترسی نداشتم زنگ زدم براش گف برو دوتا سوزن پروژسترون باهم بزن و شیاف استفاده کن و دو سه روز دیگ بیا پیشم.خلاصه سوزن رو زدم و استراحت کردم تو این دو سه روز.اما همش لکه میدیدم.رفتم پیش دکتر گف استراحت مطلق نه اما استراحتت خیییلی باید زیاد باشه.چیز سنگین بلند نکن.دولا اصلا نشو.دسشویی فرنگی.پله اصلا نرو.نزدیکی ممنوع

منم رفتم خونه پدرم چند روز.بعدم خیلی کم از جام پا میشدم.اما تو هفته 13دیگ لکه بینیم هم تموم شد وجفتمم ک پایین بود. الان خداروشکر رفته بالا و همه چیز نرماله.شما هم تا میتونی اینا رو رعایت کن تا انشالله بسلامتی بگذره

اما من بعلاوه چهارتا سوزن پروژسترون.قرص دوفاستون و شیاف پروژسترون هم استفاده میکردم.و واقعا تاثیرشو میدیدم.شما هم حتمن ی دکتر خوب برو

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
من خداروشکر اصلا خونریزی نداشتم هر از گاهی چند تا لک

خدا رو شکر ولی هرچقدر استراحت کنی زودتر جذب میشه.