2726
عنوان

کسایی که ستایش میبینید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 98 پست
نه اافاقا بنظرم هر خانمی که بچه داره باید صب کنه بچه ها بزرگ شن بعد ازدواج کنه خصوصااگه دختر داشته ب ...

ما داریم تو فامیلمون که دخترشو باردار بوده پسرشم دو سه ساله شوهرش فوت میشه خودشم نهایت بیست ساله  ... ازدواج نکرد ه بعد که دختر پسرش ازدواج کردن این حدود پنجاه داشت ولی خب رفت ازدواج کرد با یه پیرمرد که ببخشید بقول بعضیا باید تشت زیرش بذاره😐 

خب همون اول ازدواج میکرد جوونم بود بهتر نبود؟؟ 

جوونیشوگذاشته برا بچه ها حالا که بچه هاش ازدواح کردن  عروس دامادشم برادرزاده خواهر زاده خودشن راضی نشدن کنار هم بشینن خونه هاشونا جدا کردن ...این بنده خدام از تنهایی مجبور ب ازدواج شدن

نه اافاقا بنظرم هر خانمی که بچه داره باید صب کنه بچه ها بزرگ شن بعد ازدواج کنه خصوصااگه دختر داشته ب ...

واقعا بستگی به شرایط داره 

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ستایش اعلام کرد بچه هاش میتونستن نظرشون رو همون جا بگن نه که پاشن بدون شام برن 

خب بچه ها با رفتنشون نارضایتیشونو اعلام کردن.حقم داشتن اخه از مادرشون ی اسطوره ساخته بودن انتظار همچین حرکتیو نداشتن ازش

من بشخصه مخالف ازدواجش نبودم ولی میگم خیلی عجولانه عمل کرد باید گام ب گام میرفت جلو و سعی میکرد بچه هاشو آماده کنه واس همچین روزی نه یدفه بگه خاستگار دارم ۲شنبه هم عقدمه

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏

موضوع اینه که اگه یه مرد که زنش فوت شده، تصمیم به ازدواج مجدد بگیره خیلی راحت عملی میکنه چه بچه داشته باشه چه نداشته باشه و کسی تعجب نمیکنه...همه میگن بچه مادر میخواد!

بلعکسش چرا نمیگن بچه پدر و سرپرست میخواد ؟ حتی خود ما خاانم ها هم به نقش قربانی در جامعه عادت داریم.باید بسوزیم و بسازیم! تا قهرمان باشیم

2728

نه دیگه عزیزم زن باید بعد از شوهرش بمیره ، باید همیشه هم لباسای تیره بپوشه با هیچکسم نگه و نخنده ، با خانواده ی شوهرشم قطع رابطه کنه که خدای نکرده جاریاش ناراحت نشن ، بله عزیزم این طوریاست   

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
حالا من در تعجب خواهرشوهر مجرد 17 سالمم که از ازدواج اینا ناراحته که چرا ستایش به طاهر خیانت کرد😐😐 ...

کی گفته که زن بیوه شوهر کنه به شوهر سابقش خیانت کرده ، کمی باهاش وقت بزار درباره ی این چیزا صحبت کنید حیف دختره کم سن و سالی مثل اون این تفکرات قدیمی رو داشته باشه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
موضوع اینه که اگه یه مرد که زنش فوت شده، تصمیم به ازدواج مجدد بگیره خیلی راحت عملی میکنه چه بچه داشت ...

کاملا حرف دل من 

وقتی مرد تا چهلم زنش صبر نمیکنه خیلی عاشق باشه دوسه سال چرا زن باید بسوزه 

من تو اطرافیان تا حالا ندیدم کسی که به خاطر زنش گه مرده زن نگیره مثلا یکی از اطرافیان با 60 سال سن زن 45 سالش سرطان گرفت مرد همه هم میگفتن از این اقا دیگه عاشق تر نیست اینا 30 سال باهم زندگی کرده بودن نمی دونم هرشب میرفتن خونش میدیدن شمع گذاشته عکس زنه دور خونه و گریه و ناله اخر بعد دوسال رفتت زن گرفت کل عکسای زن قبلیم جمع کرد تازه اون خانوم هم بیوه بود ولی عروسس وهم گرفتن کل وسیله های خونه رو هم عوض کردن 

یا بنیامین بهادری حلقش رو در نمیاوارد بعد الان 3 تا بچه دیگ ههم داره 

یا یکی دیگه از اشنا ها دوتا بچه 5 و 9 ساله داشت تو چهلم زنش زن جدید رو معرفی کرد خلاصه که من کسی رو ندیدم بمونه من شوهر خودم یه سری داشت نیگفت زشته زن بعد شوهرش ازدواج کنه گفتم تو بعد من ازدواج نمیکنی گفت شاید گفتم تو زشت نیست گفت من مردم منم گفتم منم زنم هیچ ربطی هم نداره چون زنی ازدواج نکنی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

من با حشمت فردوس کاملا موافقم چرا بعد از بیست سال بفکر ازدواج افتاد بنظرم خیلی زشته وقتی دختر و پسر بزرگ داری و داماد داری بخوای ازدواج کنی حالا ک سختیهای زندگی رو تنهایی پشت سر گزاشته چرا یه مرد بیاد تو خونه زندگیش ب قول حشمت فردوس دخترش به اون آقا چی باید بگه شوهر ننه؟؟؟

من‌میگم ستایش الکی یه عمر ادای وفا داری در آورد چون کیس مورد علاقه ش نبود ،والا اگه کیس مورد علاقه ش پیدا میشد همون سال اول فوت طاهر ازدواج میکرد 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
تکرارش رو عصر ساعت چند نشون میده؟

بین 2 تا 4 متغییره بزن epgببین

کاملا حرف دل من  وقتی مرد تا چهلم زنش صبر نمیکنه خیلی عاشق باشه دوسه سال چرا زن باید بسوزه&nbs ...

مردا از پس کارای خونه بر نمیان صد بار بگی سوییچ ماشین جلوته نمیبینه ده روز نباشی غذا رو از تو یخچال بر نمیداره گرم کنه بخوره از نظر میل جنسی مردها ده برابر زنها میلشون بالاست پس نمیتونن تنها باشن

2706