2410
2553
عنوان

مادرشوهر

130 بازدید | 14 پست

اگه مادرشوهرتون به سنی برسه که دیگه اصلاتوان هیچ کاری رونداشته باشه حتی حموم و دسشویی....حاضرید نگهش دارید همه جوره؟

میگن ک اشتباهمی....قشنگ ترین گناهمی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۳تا زایمان کردم عمل کردم وقتی خوب شدم اومده خورده ورفته نه نمیخوام نه میتونم حوصله شوندارم نگه داری کنم

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2720
2714

ببخشید استارتر بی اجازه اومدم توی تاپیکت خیلی نارحتم من یه خواهر 12ساله دارم که با من زندگی میکنه من هم با خانواده شوهرم زندگی میکنم مادرم فوت شده و خواهرم به همین دلیل باهام زندگی میکنه. جلوی خانواده شوهرم خیلی به من بی احترامی میکنه درحالیکه من چندسال از اون بزرگترم هرچی بهش میگم میگه خودتی اونروز میگفت خواهرم چون داره ظرفارو میشوره داره دیوونه میشه مادرشوهرمم هم یه جوری نگام میکرد خیلی اذیتم میکنه لباس و پوشش از وقتی خونه ی مادرم بود خیلی بهتره از هیچی براش کم نمیزارم ولی خیلی بی صفته من چکار کنم هیچکس عهده دارش نمیشه خیلی بی احترامی میکنه راهنمایی کنید تروخدا

آره من خودم چندین سال مادر شوهرم و که بیمار دیالیزی هم بود نگه داشتم میبردم تو حموم مثل بچه ها داخل لگن حمومش میکردم حالا که از دنیا رفته میگم کاش محبتهای زیادی بهش میکردم هر چه دارم از دعاهای اوست خدا بیامرزدش

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....
واقعا نمیدونم خیلی بهم احترام میزاره و بهم میرسه... نشد یه بار منو ببینه بهم هدیه نده.. همیشه هرچی ...

وا دیگه کینه واسه چی؟واسه خوب و خانوم بودنش

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....
ببخشید استارتر بی اجازه اومدم توی تاپیکت خیلی نارحتم من یه خواهر 12ساله دارم که با من زندگی میکنه من ...

تو دوران بلوغه  پرخاشگره نمیفهمه به دل نگیر درست میشه تو که واسه دل خودت واسه خدا این کارو کردی صبرتو زیاد کن خدا عوضشو بهت میده

وا دیگه کینه واسه چی؟واسه خوب و خانوم بودنش

چون شوهرم بددله ولی مامان و باباش هیچوقت هیچی بهش نمیگن یا یه تشر نمیزنن.. 

از مادر نزدیکتر کی هست؟؟ یعنی با شصت سال سن نمیفهمه من اذیت میشم؟؟ هیچی به روی خودش نمیاره.. انگار خوششون میاد من سکوت کردم و دارم به زندگیم ادامه میدم

چون شوهرم بددله ولی مامان و باباش هیچوقت هیچی بهش نمیگن یا یه تشر نمیزنن..  از مادر نزدیکتر کی ...

شاید پسرش به حرفش گوش نده .ذات بعضی مردا از بچگی خرابه نه میفهمن مادر چیه نه میفهمن زن چیه البته تا موقعی که دارنش

شاید پسرش به حرفش گوش نده .ذات بعضی مردا از بچگی خرابه نه میفهمن مادر چیه نه میفهمن زن چیه البته تا ...

نه اتفاقا شوهرم خیلی دوسشون داره و ارزش خونوادشو خوب میدونه

منم خیلی دوست داره و همه کار واسم میکنه.. تنها ایرادش بددلیشه ولی میدونم هیچی بهش نگفتن تا حالا... دلم باهاشون صاف نمیشه...

2706