2733
2734

با سلام. ببخشید من مرد هستم. من خوندم رشته مدیریت پروژه . کلاس ها نیمه حضوری . یعنی ۶ نمره فقط در صورت حضور د کلاس به شما تعلق میگیره. و امتحان نهایی از ۱۴ نمره حساب میشه. اگر کلاس ها رو نرید امتحان نهایی شما از ۲۰ نمره حساب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله.تهران مرکز .خیابون ویلا. شما قبول شدین یا میخواهین برین کلاس های اموزشی

والا من تازه میخوام ثبت نام کنم 

فقط مشکلم اینه ک نمیدونم برا کنکورش ک ثبت نام میکنیم بعد مثل ازمون سراسری ی روز مشخص داره ک میریم ازمون میدیم؟؟

یا هردرسش جدا ازمون داره؟؟ 

اخه الان سایت ستجش زده ازمون فراگیر ارشد ثبت نام

والا من تازه میخوام ثبت نام کنم  فقط مشکلم اینه ک نمیدونم برا کنکورش ک ثبت نام میکنیم بعد مثل ...

شما ثبت نام میکنید. بعد یکسری کتاب مخصوص رشته شما براتون انتخاب واحد میکنن خودشون. انگار دقیقا شما دانشجو هستین یعنی کنکور نداره. بعد از ۲ ترم که خوندبن با توجه به حد نصاب نمرات شما و معدل شما به شما میگن تا اخر ادامه بدین یا مشروط شدین و دیگه نمیتونید ادامه بدید

شما ثبت نام میکنید. بعد یکسری کتاب مخصوص رشته شما براتون انتخاب واحد میکنن خودشون. انگار دقیقا شما د ...

نه 

الان رو میگم ک سایت سنجش زده ثبت نام 

الان ثبت نام کنم،   شهریه باید بدم؟؟

یا مثل کنکوره الان و ی روز مشخص باید رفت کنکور داد؟ 

استارتش  رو دارم میگن

2738
نه  الان رو میگم ک سایت سنجش زده ثبت نام  الان ثبت نام کنم،   شهریه باید بدم؟؟ یا ...

ببین خیلی سخت درس خوندن تو پیام نور. خیلی برات مهم . برای من که خیلی فرق نکرده تووزندگیم و کارم . فقط جلوه اجتماعی داشته برام. با زن و بچه واقعا بهم‌سخت گذشت

شوهر منم ارشد پیام نور خوند تو این دوسال یه بارم سر کلاس نرفته،موقع امتحانا زنگ میزد به استادا میان ترم و بهش نمره  میدادند،بعضی از استادا هم باتوجه به امتحانش بهش نمره رو میدادند،منم میخواستم فراگیر ثبت نام کنم

شوهر منم ارشد پیام نور خوند تو این دوسال یه بارم سر کلاس نرفته،موقع امتحانا زنگ میزد به استادا میان ...

خوش به حال همسرت. مهره مار داره؟؟   والا پدر من دراومد. من تهران مرکز خوندم البته که خبلی استاداش بی رحم بودن 

2706