2726
عنوان

بالاخره تصمیم گرفتم مهاجرت کنم اونم بدون همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 6760 بازدید | 181 پست

مهاجرت انقدرام جذاب نیست مگر آدم با سرمایه خوب یا تحصیلات عالی بره تا حال خوبی داشته باشه.

اینکه همسرت اینجا تنهاست اونم جالب نیست بنظرم باید خودتو برای پذیریش هر اتفاقی آماده کنی

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم تصمیم ب مهاجرت گرفتم البته من بچه ندارم و از شوهرم هم راضی نیستم بیشتر برای اینک وقتی جدا شدم راهی واسه ایندم داشته باشم مدنظرم هس و اینک قبل ازدواجمم هدفم بود ک واسه دکترا از ایران برم مدرک ارشد و رزومه خوبی دارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم واسه اپلای فعلا دارم دوه های ترمیک زبان میگذرونم قصدم امتحان ایلتس هس

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏

زندگی هرکس به خودش مربوطه

اما واقعا چه زندگیه فکر میکنی بچت بدون پدرش شرایطش ایده آل؟ بعدا پشیمون میشی

خوشبختی و زندگیی ایده ال یعنی در کنار هم و باهم زندگی کنین چطوری اصلا میتونید تحمل کنید..

همسرم دو روز خونه نیست دیوونه میشه هم‌اون هم‌من واقعا درک نمیکنم

خدا جونم مرسی❤
اصلا نمیتونم هضم کنم این زندگیارو بچه ای که بخواد رشد و پیشرفت کنه تو هرجایی میتونه.مگه ادم چقدر عم ...

این همه افراد موفق توی ایران رشد کردن، چطوره که بعضیا نمیبینن یان نمیخوان قبول کنن

منم اصلا نمیتونم هضم کنم

کسی که بخواد پیشرفت کنه، همینجا هم بهترین میشه

نمونه بارز ، علامه جوادی آملی .و علامه حسن زاده آملی افردای که همینجا تحصیل کردن و تمام جهان مبهوت تخصص های این بزرگوارانن. علمی نیست که این عزیزان، دستی در اون نداشته باشن

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
زندگی هرکس به خودش مربوطه اما واقعا چه زندگیه فکر میکنی بچت بدون پدرش شرایطش ایده آل؟ بعدا پشیمون م ...

من دو هفته همسرم سفر بودن ، بچه هام مثل یتیما بودن. خودم بدتر. بچه ام مریض شد، داشتم جون میدادم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
ویزا چی گرفتین؟ و چقدر هزینه داشت؟

ما ویزای تحصیلی 

حدود ۴۰ تومن تا الان هزینه کردیم 

قلبم داره میاد تو دهنم نامزدم رفته نمره ماک ایلتسم رو بگیره دستام داره میلرزه 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
ما ویزای تحصیلی  حدود ۴۰ تومن تا الان هزینه کردیم  قلبم داره میاد تو دهنم نامزدم رفته نم ...

نفری 40 م یا کلا؟

بعدم ویزا بیاد قیمت بلیطم هست!

کدوم کشور ؟ اپلای گرفتین از دانشگاه؟

2706