2410
2553
عنوان

دعوای من و شوهرم سر چرت و پرت

299 بازدید | 10 پست

بدجوری دلم شکسته سنگ شدم پنج ساله با همیم سه ساله خونه خودمونیم قهرامون آخرش نیم ساعت بود خدایی دیگه دلمم براش نمیسوزه بدجوری غرورمو شکست خورد شدم خودمم۲۳اون ۲۸سالشه یه پسر یه ساله دارم

پریروز رفتیم عصر خونه بابام بعد شام نشسته بودیم بحث از کچل کردن سر پسرم با ژیلت شد نمیدونم واقعا باعث رشد موی بچه میشه یا نه ولی من متنفرم کچل کنم میگم اول آخر خودش درمیاد دیگه چرا بچمو زشت کنم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

اصلا کار درستی نیست

اونم تو این سرما

موهایه نازک هم میریزن و دیگه درنمیان

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اینکه بچه رو کچل کنیم پدرشوهرم هم گفته بود قبلا منم که گفتم نیازی نیس پریروز بابامم گف قدیم سر بچه رو میزدن پرپشت بشه منم گفتم دوس ندارم بزنم شوهرم به تاثیر حرف باباش گف نه قراره بزنیم زمستون خلاصه من گفتم نمیزنم اون هی لج که غلط کردی بچه منه باید بزنم خیلی منطقیه نمیدونم چرا اینطوری کرد

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

وسط بحثمون یهو جلو همه زد تو گوشم البته یواش زد ولی کاش محکم میزد ولی اینطوری لهم نمیکرد رفتم تو اتاق و گریه و اینا خلاصه هر کاری کرد خودشو زد به اون راه و خنده و ...که بیا بریم خونمون منم نرفتم بچرم با خودش برد یه نیم ساعت بعد ز زد به داداشم که راضیش کن بیاد بچه نا آرومه مام تو راه بودیم طاقت نیاورده بودم آرومتر رفتیم داداشم اومد بالا گف به زور آوردمش 

2714

دیروز رف مسافرت اصلا نه زنگی نه تو راهی هیچی قبلا براش همه کار میکردم الان داشت گله میکرد ج ندادم از پریشب حرف نزدم باهاش