2726
عنوان

خجالت بخاطر دماااااغ!!!!!

99 بازدید | 15 پست

همیشه بخاطر دماغم گندم مسخره میشدم..مثلا یجا رد میشدم میدیدم چند نفر نگا میکنن میخندن..بدترین متلکا از پسرا میشنیدم...یجوری میرفتم میومدم و جلو صورتم میگرفتم کسی دماغمو نبینه😢😢

اما بلاخره عملش کردم😂

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

خوشبحالت

عکس قبل و بعد بفرس

تیکر بارداریم بود اخهه 😭بچم تو دلم مرد بی دلیل، چرا رفتی رفیق نیمه راهم زندگیم، من که از جونمم بیشتر دوست داشتم 😭😭 آخ خدااااا چرااینکارو کردی با من اخهه😭😭،خداجونم یه بچه سالم بده بهم من قول میدم مامان خوبی باشم 😭😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دمتت گرممم . کاش منم برمم 😕

اره دقیقا منم میخام برم 😔😔😔😔😭😭😭😢😢😢

تیکر بارداریم بود اخهه 😭بچم تو دلم مرد بی دلیل، چرا رفتی رفیق نیمه راهم زندگیم، من که از جونمم بیشتر دوست داشتم 😭😭 آخ خدااااا چرااینکارو کردی با من اخهه😭😭،خداجونم یه بچه سالم بده بهم من قول میدم مامان خوبی باشم 😭😭😭😭
ایییی خداااا . امیدوارمم بالاخرهه هردوو  بریم . قشنگ یکی از دغدغه هام کم میشه .😂😂 البتهه یه ذ ...

حرف دل منم همینه 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706