2737
2734
عنوان

منو از این دو راهی نجات بدین😣😣😣

290 بازدید | 21 پست

تو سونوگرافی انومالی چند بار دکتر گفت صد در صد پسر و شومبولشو نشون داد حالا میخایم بریم سیسمونی بخریم نمیدونم چرا شک افتاده به دلم😰

لازمه قبل خرید یه سونو برم برا محکم کاری یا همون انومالی دیه قطعیه؟😟😟😟

خدایا گاهی نگاهی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم،همون سونوآنومالی رفتی درسته دیگه

منو13هفته گفتن پسره،وپسرم بود

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........

وای منم استرسشو دارم چند روز دیگه سونو دارم خیالم راحت میشه

تو ۲۹هفتگی هم ی سونو هست میخوای صبر کن

تیکرتم که با من یکیه

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2738
وای منم استرسشو دارم چند روز دیگه سونو دارم خیالم راحت میشه تو ۲۹هفتگی هم ی سونو هست میخوای صبر کن ...

نمیتونم صبر کنم دکترم گفت دو هفته دیگه سونو داذی ینی همون ۲۹.. ولی ب دلایلی باید‌همین هفته بریم سیسمونی بخریم😣

خدایا گاهی نگاهی...
2706