2733
2734

http://next1.ir/دانلود-آهنگ-جدید-فاتح-نورایی-با-نام-دیو/

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا فاز این دخترا چیه من ی دوست داشتم این پسر 5 سال بازیش داد یه دریغ از یک کادو یک شاخه گل اونوقت دختره میلیونی واسش کادو میگرفت هزار بار بهش خیانت کرد میرفت ماه ها نبود بعد میومد عشق و حالشو میکرد دوباره میرفت تهشم رفت با یکی دیگه نامزد کرد تا بهمن عروسیشه

واقعا فاز این دخترا چیه من ی دوست داشتم این پسر 5 سال بازیش داد یه دریغ از یک کادو یک شاخه گل اونوقت ...

😐😐😐😐😐😐خیر نبینه که با کس دیگه عشق و حال کرد و یکی دیگه رو گرفت.بیچاره زنش

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
2738
😐😐😐😐😐😐خیر نبینه که با کس دیگه عشق و حال کرد و یکی دیگه رو گرفت.بیچاره زنش

چرا بیچاره زنش اون تمام لذت های دوران مجردی رو برده دیگه وقتی میره سرخونه زندگی هیچ کمبودی نداره که بخواد بره به زنه خیانت کنه متاسفانه خیلی ها تو دوران مجردی اینجوری هستن خدا کنه حداقل تو دوران متاهلی اینجوری نباشه و به زنش پایبند باشه

دوست من هم راستش رو بخواید ایراد کار از خودش بود وگرنه کسی اینجوری نمیتونست 5 سال ازش سواستفاده کنه البته دلم واسش خیلی میسوزه

اما در کل زنه الان خیلی خوشحال و خوشبخته دوست من زندگیش تباه شد

ببخشید یه وقت اوقات تون تلخ نشه ها...

ولی هیچ وقت تکلیف تون را ندید دست بقیه.ما خانمها ارزشمند هستیم و وقتی اجازه میدید یکی بره و بیاد و شما همیشه پذیراش باشید ، ارزش خودتون را میارید پایین .طرف میگه این آدم همیشه هست .برم هست.بیامم هست!

واقعا فاز این دخترا چیه من ی دوست داشتم این پسر 5 سال بازیش داد یه دریغ از یک کادو یک شاخه گل اونوقت ...

دوستت خیلی خودشو کوچیک کرده هروقت اینقدر بی محلی از پسره دیده بایدخودش پاپس میکشید که آخر کارم تحقیرش نکنه بره بایکی دیگه ازدواج کنه😑

این خانمها دچار عارضه ی "مهرطلبی " هستند متاسفانه ..خودمم داشتم (ولی نه تا این حد.سر یه خاستگار یه خاطره ی تلخ دارم) .وقتی به روانشناس مراجعه کردم متوجه مهرطبیم شدم...خود آدم متوجه نمیشه داره خودش را چقدر کوچیک و نابود میکنه..