1464
1482
عنوان

یه نفر کلید خونمون و داره

442 بازدید | 16 پست

همون همسایه کثیف که دیروز تاپیکشو زدم و گفتم که اومده آب مرغ ریخته در خونمون دیروز چون شوهرش اجاره خونه رو نمیداد با دختراش گذاشتن رفتن حالا از صبح بچه های زن اول شوهرش هی میان و میرن بلند بلند با تلفن حرف میزنن میگن زنه گمشده حتی پسر گررن کلفت زن اوله هنوز تو راه پله ها هست همبشه ایفون میزد هیچ وقت کلید نداشت الان دیدم راحت میان و میرن ترسیدم اخه حتی شوهره ایفون میزددیگه احساس امنیت نمیکنم شوهرمم تا ساعت سه نیست چیکار کنم 

خونمون دو طبقه هست هر دومون مستاجریم

خدایا هر لحظه و همیشه تو رو شکر! این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

در واحدتون از داخل قفل کن کلید و بزار روی در بمونه  تا شبهمسرت بیاد باهاشون صحبت کنه در مورد رفت و آ»د زیاد

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484

زنگ بزن ب مامانت یا یکی از نزدیکترین دوستت بیاد خونتون تا شوبرت بیاد

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت ب خاطر همه چی خودت پسرمو سالم بزار بغلم😍😘😘
کلید ورودی خونه شما رو ندارن که کلید ساختمونه..نگران نباش

اخه معلوم نیس کی میاد کی میره قفل خونه هان ازین الکیان

خدایا هر لحظه و همیشه تو رو شکر! این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
همونو قفل کن به یه اشناهم بگو بیاد پیشت

باشه

1334
وای الان تاپیک قبلت  خوندم ..اعصابم خورد شد

اره خیلی رو اعصابن خدا کنه صاحب خونه بخاطر اجاره بیرونشون کنه

اون همسایتونم ایشالا خدا شفا میده😂😂😂😂واقعا بیمارن ها

این همون همسایه هست که تو تاپیک قبلی گفنتم خدا کنه صابخونه بخاطر اجاره بیرونش کنه

این همون همسایه هست که تو تاپیک قبلی گفنتم خدا کنه صابخونه بخاطر اجاره بیرونش کنه

اره رفتم تاپیکتو خوندم اتفاقا...عجب ادمایی پیدا میشن.

شما اصلا باهشون مراوده نکن فقط به صاحب خونه بگین چون مشخصه ادم نیستن

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات کوچولو برام بفرست بی زحمت  
اره رفتم تاپیکتو خوندم اتفاقا...عجب ادمایی پیدا میشن. شما اصلا باهشون مراوده نکن فقط به صاحب خونه ب ...

والله به صابخونه گفتم ولی صابخونه نه جذبه داره و نه میخاد خودش و قاطی کنه من کلا کاری با همسایه ندارم چون اکثرن فضولن رفت و امد هم نمیکنم

1403
والله به صابخونه گفتم ولی صابخونه نه جذبه داره و نه میخاد خودش و قاطی کنه من کلا کاری با همسایه ندار ...

اگه خیلی رو مختن برات مقدوره خونه رو عوض کنین

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات کوچولو برام بفرست بی زحمت  
اگه خیلی رو مختن برات مقدوره خونه رو عوض کنین

ما تو شهر کوچیکیم تازه عروس و دومادیم با این اجاره ها بهترین خونه ای که نصیبمون شد همین بود اصلا دلم نمیخاد گرفتار اسباب کشی شم