2737
2734
عنوان

علت سردرد بعد از حمام چیه؟؟

279 بازدید | 13 پست

من همیشه بعد از حمام سرم یخ میکنه واگه زمستون باشه کلا اونروز از خونه نمیتونم برم بیرون چون بشدت مریض میشم

همیشه بحال اونایی که بعد حموم موهاشون می بندن وراحت میگردن غبطه میخورم . علت سردرد وتب بعد از حمام چی میتونه باشه درمانش چیه؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سردرد می شدم دکتر گفت شبا حمام نرو. سریع موهاتو خشک کن. اول هم که رفتی حمام بدنتو خیس کن بعد آروم آروم سرتو. یهو سرتو نگیر زیر دوش. موقع بیرون اومدن هم روی پاهات آب سرد بریز. کاری که قدیما می کردن

2731

حتما حتما قبل از اینکه از حمام بیای بیرون

یعنی وقتی حمامت تمام شد داری میای بیرون آب سرد بریز روی دوتا پاهات بعد بیا بیرون

دیگه سر درد نمیگیری

این سفارش اسلامیه

دلیل علمیش هم اینه که دمای بدنت با اون آب سرد با دمای بیرون هم دما میشه و دیگه سردرد نمیگیری

2738

نمیدونم علتش چیه ولی من کوچیکتربودم همیشه سردرد میشدم بعد حمام،الان گاهی میشه،اصلا من که بعد حمام باید خونه بشینم خودمو گرم نگه دارم چون یکم سرد بشم گوشام درد میگیره و...اصلا حال خراااب

نمیدونم علتش چیه ولی من کوچیکتربودم همیشه سردرد میشدم بعد حمام،الان گاهی میشه،اصلا من که بعد حمام با ...

مثل من

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

سشوار بزن موهاتو، کامل خشک‌شدن کن بعدشم یه روسری یا شال پاییزه سرت کن، یه ساعت بعدش دربیار

پاهاتو قبل از بیرون اومدن از حموم با آب سرد بشور بعد بیا بیرون

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
حتما حتما قبل از اینکه از حمام بیای بیرون یعنی وقتی حمامت تمام شد داری میای بیرون آب سرد بریز روی د ...

آره این حدیثه از امام رضا علیه السلام 

سرچ کن تو گوگل میاره برات اسی

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿