2733
2734
منم پیام نورم دوستام هیچ مشکلی برای اومدن ندارن از بس گشادن نمیان 🤨 ولی خب اجبارم نیست زیاد میتونی ...

متاسفانه ۳ نمره بخاطر حضور در کلاس هستش

میانترم هم کل کتاب امتحان میگیرن اونم تشریحی 

دوستات ۸ نمره  نمیگیرن یا استاد بهشون نمره میده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیام نور که کلاساش اجباری نیست

یکم پیش استادها خود شیرینی کن نمرت و میدن مهم برگه آخر ترم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731
پیام نور که کلاساش اجباری نیست یکم پیش استادها خود شیرینی کن نمرت و میدن مهم برگه آخر ترم

کلاس ها اجباره  بخاطر ۳ نمره  حضور  هستش

میانترم هم کل کتاب اونم تشریحی 

استادا اصلا اخلاق درست درمون ندارن

2738
شما کلاس هارو میرفتید

من ۲۰ سال پیش پیام نور بودم ظاهرا قانونها تغییر کرده

آره میرفتم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم