2733
2739

ماه پیش تقریبا 12 پریو رفتم سونو گفت طی24 ساعت گذشته تخمکت آزاد شده حالا این ماه از دیروز  16 پریودمه ی دردهای خفیفی سمت تخمدان راست و پهلوم دارم پریودمم ممنظمه ینی  میشه ی ماه 12هم تخمک گذاری کرد یه ماه 16هم...این دردچیه؟ اقدامم داشتم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از کیت تخمکگذاری استفاده کن. تخمکگذاری همیشه یه وقت مشخص نیست. بنظرم خودتو درگیر نکن. او وفت پاکی دوشب درمیان اقدام کن

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭

دختر حاج ماشالا کیت تخمک گذاری بخر تاریخ تخمک گذاریهاتو چن ناه یادداست کن ببین منظمن یا نه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2738
اره میشه به احتمال باردارشدی

ینی میگی ممکنه باردار باشم؟

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
هر چیزی ممکنه عزیزم چون اقدامم داشتی شاید گرفته ان شاالله و دردای اونه،سیکلات چند روزه س؟

26 روزه

پس احتمالا تخمک گذاریت وسط سیکلته ۱۳ ،۱۴ سیکل،انشاالله که بارداری چند وقته اقدامی؟

تقریباً یه دوسالی هست تیرماهم سقط داشتم...خودمم حدس میزدم 13 اینا تخمک گذاری داشته باشم روهمین حساب اون ماه 12هم رفتم سایز فولیکولم چنده کلی تعجب کردم گفت آزاد شده حالا نمبخامم خودموددگیر کنم ولی من دردتخمک گذاری داشتم این متفاوته بعدم اخه درد تخمک گذاری مگه چقده که از دیروز تا الان بخاد باشه ولی خفیفه

2706