2726

وضع مالی افتضاححححح بعد شوهرم میذاره برم ارایشگاه تا دیروز روزی ده تومن کرایه الانم چون جابجا شدیم خونه دور تر روزی پونزده هزار کرایم میشه 

تو ارایشگاه ک ارایشگاه بزرگ و اسم و رسم داریه عصرها میرم برای کار قرار بود بهمون حقوق بده چند نفر بودیم 

من هممممه کار میکنم رنگ اصلاح وکس ساعت سه من ارایشگاهشو باز میکنم آخرین نفرم ساعت هشت خودم میبندم 

بعد به اون یکی دختره ک فقط رنگ بلده حتی اصلاح یاد نداره قبول کرده ک رنگ رو کلا بده به اون و باهاش درصدی کار کنه و اونم زرنگ بازی دراورده گفته اپیلاسیونم یاد میگیرم و انجام میدم 

یعنی من تو اون ارایشگاه فقط باید اصلاح کنم 

و کمرم داغون کنم 

کارای دیگه هم خودش و مربی ارایشگاه انجام میدن مثل میکاپ و ...

به اون دختره گفته ک به من فقط اندازه ۲۵۰حقوق میده !!! 

از طرفی هم اگه نرم ک باید خونه نشین بشم 

...

۲۵۰😖حساب کن پول کرایتم درنمیا

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره اگه جای من بودی چ‌میکردی

معلومه ک نمیرفتم 

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

یه جا نزدیک پیدا کن که کرایه نخوای بدی. اولم پیداکن بعد از اونحا بیا بیرون . مردم که دلشون برا کسی نسوخته خودت زرنگ کار خودت باش وقتی قدرتو نمیدونع بخوای بهشم بگی فکر نکنم فاید داشته باشه

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
یعنی ترجیح میدادی تو خونه بمونی

بله 

2706