2726
عنوان

خانما توروخدا بیاین😭

134 بازدید | 14 پست

خانما از صبح ک بیدار شدم کمرم درد میکنه خیلی میترسم چون یه سقطی داشتم خانما توروخدا مشکلی نداره؟؟؟؟؟خیلی میترسم😭😭 توروخدا جواب بدین

الان دسترسی ب دکترم ندارم😭

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸💕

نمیدونم عزیزم ولی بهتره استراحت کنی و استرس نداشته باشی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استراحت کن عزیزم

اصلا تکون نخور

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2728

ن بابا چیزی نیست عزیزم پناهت ب خدا باشه

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

ن منم همینجوری شدم بعده سقطم انقد درد میکرد ک رفتم ام آر آی هم دادم مشکلی نبود خداروشکر بعده ی مدت خودش خوب شد

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
هیچی نیس اولاش عادیه این دردا نترس اصلا خدایی نکرده خونریزی نداری ک وااااای درکت میکنم خیلی روزای ...

نه خداروشکر خونریزی ندارم .😞اره خیلی همش استرس دارم

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸💕
کلا استراحت دارم ولی میترسم😔

نگران نباش عزیزم مراقب خودت باش😘 و توکل بخدا کن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706