2726

من فکر می کنم ازدواج واسه دخترا هیچ فایده ای نداره 

چون 

مثلا یکی از فایده های ازدواج بچه دار شد نه 

حالا یه زن این همه زجر بکشه تا زایمان کنه

بعدم بی خوابی بکشه تا بچه بزرگ شه

بعد شکمش ترک بخوره

سینه هاش شل بشه و ...

اون وقت این بچه شرعا و قانونا متعلق به مرده

همه جا از بچه می پرسن نام پدر؟

فکرم درسته به نظرتون ؟ لطفا با دلیل بگید

سوال دومم این که مرد واسه زن چی کار می کنه ؟

اصلا شوهر به چه درد می خوره واقعا ؟

...       

این سوال کسایی که میخوان به خودشون دلداری بدن و گیرشون نیومده خخ   

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

😆😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه بخوای اینجوری فکر کنی به چه درد مرد میخوره؟ از صبح تا شب میرن سرکار پول در بیارن آخرشم واسه خرج کردنش باید واسه خانم حساب پس بدن 

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

دوتاشون دنیارو به کام هم تلخ میکنن کلی هم مسؤلیت رو دوش هم میندازن...خوبیش هم واقعیت اینه که امنیت جنسی معمولا پیدا میکنن واینکه اگه عمرشون خوب باشه تو پیری تنها نیستن

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
آرامش میده بهت،،،، حس عاطفی و جنسی ت بر آورده میکته،،، بتو موجودی رو میده ک خون خودت تو رگ هاش،،،،، ...

فقط مورد اخرت😔😔

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍

زن و مرد مکمل همدیگه هستن، به نظرت چرا خدا انسان رو جفت آفریده؟ ضمنا اصل ازدواج بچه دار شدن نیست.. خیلیا ازدواج میکنن و دلشون نمیخواد بچه بیارن.

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706