2726
عنوان

چند سی سی دیفن هیدرامین بدم بچم بخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 12637 بازدید | 47 پست

بجاش استامینفن بده لااقل! عوارض کمتری نسبت به دیفن هیدرامین داره. 

شربت های خواب اور مخصوص نوزاد هم وجود داره مثلا babysed

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیفن اون قسمت از مغز رو که به بدن مواقع نیاز دستور به سرفه میده رو مختل میکنه سرفه قطع میشه فکرمیکنن خوب شده طرف

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
2728
پیش مامانم نیستم ک کمکم کنه از بیخوابی دیگه کلافه ام ن شب دارم ن روز

عزیرم 😥😥😥

ما هممون یه دوره ای همین شرایطو داشتیم 😧

تو بیداری گریه میکنه  یا فقط نمیخوابه و ساکته ؟؟؟

(    )
عزیرم 😥😥😥 ما هممون یه دوره ای همین شرایطو داشتیم 😧 تو بیداری گریه میکنه  یا فقط نمیخوابه ...

خوابش خیلی کمه وقتی هم بیداره همش میخواد تو دست باشه رو زمین اروم نیست ب هیچ کاری نمیرسم

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
خوابش خیلی کمه وقتی هم بیداره همش میخواد تو دست باشه رو زمین اروم نیست ب هیچ کاری نمیرسم

ببین تو گهواره نمیمونه ؟

براش ننو امتحان کردی ؟

من‌پسرامو از ۴ ماهگی تو روروئک گذاشتم ... میدونم درست نیست ولی هردو خیلی رورویک رو دوس داشتن و توش آروم بودن

امتحان کن حتما

(    )

عزیزم شربتا هیدروکسیزین بده. من خاهرم 3 قلو داره. خیلی کم خاب بودند. برد ی دکتر عالی اینا رو داد. البته بالای یکسال آند. مال بی قراری کودک هست

در مقابل سختی ها هم چون جزیره ای باش که دریا هم با تمام قدرت و عظمتش نمی تواند سر اورا زیر آب کند
2706