1507
1411

1/5سی سی میدم فایده نداره 

بچه ام 12روزه رفته تو چهارماه

نپرسید چرا میخوای شربت خواب بدی نمیدونم تو چ مادری هستی از این حرفا نزنیدک خودم داغونم

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤

خب دیفن ک شربت خواب نیست 🤔

روی پسر کوچیکه من ک اصلا اثر نداشت

حتی دکتر شربت خواب داد گفت شب اول ختنه بده ک بخوابه اصلا نخوابید 😁

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 

بعصی بچه ها کلا با شربت خوابالو نمیشن مثل بچه های من..

البته من فقط با تجویز دکتر میدم ولی اصلا و ابدا روشون تاثیر برای خواب نداره

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

ببریش حموم اب بازی کنه بعدش نمیخوابه ؟؟؟؟

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1436

ندی به بچه

دیفن برای زیر یکسال مطلقا ممنوعه

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم ؛  تو بهترین  هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘

دیفن هیدرامین خواب اور نیست ضعف بدن میاره قند بچه رو میندازه.زیر دوسال ممنوعه.دختر خاله مادرم به بچه٣ ماهش داد بچه تو خواب رفت توکما.هفته بعدشم مرد

اين ماده هایی که تو شامپو بچه ها ميزنن چشم رو نميسوزونه؟؟خب تو شامپو ما هم بزنن!!!!😩😩چشم ما، چشم خره؟😐😂😂😂
1334

بچه رو بسپار به مامانت یا خواهرت دو ساعت بخواب ولی هرگز به بچه به اون‌کوچیکی دیفن نده که اگه رفتو برنگشت مقصر خودتی نه هیچکس دیگه

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم ؛  تو بهترین  هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘
1403

بجاش استامینفن بده لااقل! عوارض کمتری نسبت به دیفن هیدرامین داره. 

شربت های خواب اور مخصوص نوزاد هم وجود داره مثلا babysed

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

دیفن اون قسمت از مغز رو که به بدن مواقع نیاز دستور به سرفه میده رو مختل میکنه سرفه قطع میشه فکرمیکنن خوب شده طرف

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...
1508