2726

منم دارم آنتیبیوتیک موقته ولی شنیدم دود عنبر نسارا خیلی هارو درمان کرده...آخرشم که قطعیه جراحی

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

كوتريموكسازول 500 هر دوازده ساعت دوتا باهم به مدت ده روز 

براي من كه فقط اين عفونت سينوسام رو خشك ميكنه 

قبلش هم يه دوره آموكسي سيلين خوردم و هم آموكسي كلاو كه مفيد نبود 

البته من بدستور دكتر عكس گرفتم و مطمئن شدم كه سينوسام عفوني هستند . 

چون سرخود خوردن دارو واقعا عوارض بدي داره 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2728
منم دارم آنتیبیوتیک موقته ولی شنیدم دود عنبر نسارا خیلی هارو درمان کرده...آخرشم که قطعیه جراحی

من در مورد روغن بنفشه شنیدم که تاثیر داره. البته 1 ماه باید مصرف بشه

الان مشکلی ندارین؟ چون شنیدم برمیگرده

من دیگه چاره ای نداشتم چون پر از عفونت بودم و ۳ ماهه زمستون پارسال نابود شدم بس که آنتی بیوتیک خوردم و زدم و افاقه نکرد. فعلا که راضی ام تا زمستون بشه ببینم چه جوریه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

ببین عزیزم سرخود قرص نخور برو دکتر اول 

منم سینوزیت داشتم رفتم پیش خانم دکتر شیرین گل محمدی خیلی الان حالم خوبه 

کامل خوب شدم یعنی

چندسال تموم داشتم اذیت میشدم تا یکی دکتر شیرین گل محمدی رو بهم پیشنهاد داد خیلی دکتر با سوادین

به نظرم سر خود دارویی رو مصرف نکن و به یه پزشک متخصص مراجعه کن تا متناسب با مزمن و حاد ودنش برات دارو بده، یا شایدم اصن نیاز ب دارو نباشه و راه حل دیگه بده. من یه دکتر خوب می شناسم، اسمشون دکتر رزیتا جعفری هست که مطبشون تو فرمانیه ست

به نظرم خودسر دارویی مصرف نکن برای سینوزیت، بهتره بری پیش یه متخصص تا بهترین درمان رو بهت بگه که چیه و بنابه شدت سینوزیت درمان پیش بره . من یه دکتر خوب میشناسم که اسم و شماره شو برات همین جا میذارم :

دکتر رزیتا جعفری 09919475341