2733
2734
عنوان

مادر شوهر زرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1770 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چکاریه میبری پایین بگو بیاد بالا ناهارشو بخوره که نخای غذا زیاد ببری پایین اضافشم میمونه برای شام 

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 
2731
دوستان میشه بگید این مثبته یا ن البته ببخشیدبا اجازه صاحب تاپیک  مجبور شدم بدون اجازه بیام چو ...

بله بله مثبت

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
چکاریه میبری پایین بگو بیاد بالا ناهارشو بخوره که نخای غذا زیاد ببری پایین اضافشم میمونه برای شام&nb ...

گفتم میگه نه میزاریم برای شام

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
اوه اوه راستی،، اسی،،،، گناه داره ولی،،، تقصیر پدر شدهرت 

نه بابا این چه حرفیه 

2738

منم مثل شما تو یه اپارتمانم 

اما از اول رو ندادم 

چون دیدم اگه رو بدم مادرشوهرم شوهرشو ول میکنه میاد پایین با ما زندگی میکنه 

غذاهم نمیبرم براشون

گه گاهی چیز خاصی بپزم ک بوش بپیچه تو ساختمون برای اونا هم میبرم 

از یجا شروع کن

دیگه نبر براش 

یعنی مامان شدم😍😍😍 برام دعا کنید تو رو خدا باورم نمیشه

بله چندوقته اقدامی 

گفتم میگه نه میزاریم برای شام

وا دعوتش کن بگو بیاد خونه شما نیومدم که دیگه شما غذایی نبر وظیفه ای نداری دیگه

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 
2706