2726
عنوان

شوهرم گفت طلاقت میدم

407 بازدید | 24 پست

بچه ها من هفته دیگ زایمانمه

بخاطر اینکه ناراحتم از خونواده شوهرم نمیرم خونشون

شوهرم میره هروقت هم از اونجا میاد دعوامون میشه

اما از دیشب خیلی بد شده بود

صب رفتم بیمارستان 

نتونستم وقت زایمان بگیرم

شد بهانه براش ک چرا زودتر نرفتی وبعد هم توهین ب خانوادم و در اخر گفت بچع برا خودت خونه پدرت بمون

کاری ک نباید بکنم و میکنم

اصلا برام مهم نیس ک نیاد یا من و ول کنه یا...

با بچه تنهایی زندگی کردن سخته میدونم

بچه اولم هم ب شدت بابایی

الان میگین چرا بچه اوردی

ادم ۱ لحظاتی شاید خر بشه یا شاید تنها بودم یا شاید اون روزا حالمون باهم خوب بود الان نیس

بنظرتون ب خانوادم بگم؟

بار اول نیست دعوامون بالا گرفتع .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قطعا باید بگی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اره به مادرت بگو 

خاله من ۱۸ سال ریخت تو خودش همه فکر میکردیم زندگیشون گل و بلبله 

وقتی خواستن جدا بشن هر حرفی میزد کسی باور نمیکرد 

ولی فقط هواست باشه مادرت چه طور شخصیتی داره چون ممکنه با هم بمونین شوهرت از چشمشون نیافته

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

با شوهرت برو پیش خانوادش...شوهر من بدتر از شوهر تو هست خیلی حساسه رو خانواده عقده ایش...حالا شما روزای آخر بارداریته برو دیگه

آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞
2706